Про АФЛ

АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ЛЬВІВЩИНИ – правонаступниця Федерації міні-футболу Львівщини, зареєстрована 15.08.1996 року.

Громадська організація «АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ЛЬВІВЩИНИ», (далі АФЛ), є самостійною добровільною громадською організацією, яка прагне сприяти розвитку і піднесенню футзалу на території Львівської області. АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ЛЬВІВЩИНИ є членом Асоціації футзалу України і будує свої відносини з нею на підставах взаємної поваги, повного визнання її компетенції та юрисдикції. АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ЛЬВІВЩИНИ є неприбутковою громадською організацією. Діяльність АФЛ ґрунтується на добровільній участі, рівноправності її індивідуальних членів, демократії, самоуправлінні, законності і гласності, захисті прав і законних інтересів її членів.

АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ЛЬВІВЩИНИ створена та діє з метою забезпечення розвитку футзалу на території Львівської області та міста Львова, зростання його рівня і масовості шляхом консолідації і координації зусиль громадян та організацій, зацікавлених у піднесенні українського футзалу, сприяння їх злагодженій взаємодії і співробітництву, поширення єдиної концептуально виваженої політики розвитку футзалу, дисциплінарної практики, методології гри, пропаганди, популяризації футзалу, задоволення та захисту інтересів членів АСОЦІАЦІЇ ФУТЗАЛУ ЛЬВІВЩИНИ.

Згідно Угоди № 28 від 06.03.2017 р. між Асоціацією та Управлінням фізкультури та спорту Львівської облдержадміністрації, АСОЦІАЦІЇ ФУТЗАЛУ ЛЬВІВЩИНИ має державні повноваження по розвитку футзалу на теренах Львівщини та діє як виключний організатор офіційних змагань територіального рівня з футзалу .