ПІСЛЯМОВА-15. Огляд окремих ігрових епізодів + ВІДЕО


Комітет арбітражу Асоціації футзалу України пропонує Вашій увазі огляд окремих ігрових епізодів матчів 15 туру чемпіонату України з футзалу серед команд Вищої ліги «Екстра-ліга» сезон 2017/2018 р. р.

«Ураган» Івано-Франківськ – «ХІТ» Київ

1  тайм, 16 хв.:

Гравець № 31 у темно-сірій формі, перекинув м’яч через гравця № 44 у червоній формі, який, намагаючись вибити м’яч, дуже високо махнув ногою (граючи небезпечно по відношенню до суперника). М’яч залишився під контролем атакуючого гравця № 31 («темно-сірих»), який виходив на ударну позицію, тому арбітр матчу правомірно продовжив гру, даючи йому можливість  завершити  атакуючі  дії  своєї команди.

У наступній фазі цієї атаки нападник спрямував м’яч у напрямку штрафного майданчику команди суперника… Перед штрафним майданчиком м’яч потрапив у руку захиснику № 8 команди «червоних», який знаходився досить близько і намагався уникнути цього контакту, прибираючи руку зі шляху м’яча. Враховуючи методичні критерії, вдалу позицію та хороший огляд арбітром цього епізоду, його рішення продовжити гру є правомірним і приємливим.

«Епіцентр К Авангард» Одеса – «Продексім» Херсон 

2  тайм, 38 хв.:

Знаходячись у власному штрафному майданчику, гравець № 12 у білій формі, намагаючись зіграти грудьми у м’яч, що відскочив рикошетом від партнера по команді, але з достатньо великої відстані, розставляючи руки в сторони і здійснюючи рух руки до м’яча, зіграв у м’яч рукою. Дані дії є порушенням Правила 12, що карається призначенням 6-ти метрового удару.

«Інбев/НПУ» Житомир/Київ  – «Кардинал-Рівне» Рівне

2  тайм, 39 хв.:

Після виконання штрафного удару воротар команди «фіолетових» відбив м’яч, який відскочив у повітря на межі штрафного майданчику між двох гравців різних команд. Нападник № 9 у білій формі швидко наніс удар і потрапив у руку захисникові № 7 у фіолетовій формі, який знаходився дуже близько, і руки якого перебували у природному становищі.

Враховуючи динаміку цього епізоду, несподіваність розвитку подій, повну відсутність наміру зіграти рукою та дотримання арбітрами  методичних критеріїв – рішення продовжити гру в даній ситуації є правомірним  і  приємливим.

З повагою.

Комітет арбітражу АФУ (за матеріалами сайту http://futsal.com.ua)