ПІСЛЯМОВА-16. Огляд окремих ігрових епізодів + ВІДЕО


Комітет арбітражу Асоціації футзалу України пропонує Вашій увазі огляд окремих ігрових епізодів матчів 16 туру чемпіонату України з футзалу серед команд Вищої ліги «Екстра-ліга» сезону 2017/2018 р. р.

«Енергія» Львів – «Сокіл» Хмельницький

2 тайм, 33 хв.:

Гравець № 5 у малиновій формі, спрямував м’яч у напрямі штрафного майданчика команди суперника… Перед штрафним майданчиком, м’яч потрапив у захисника № 4 у зеленій формі і рикошетом, дещо змінивши траєкторію польоту, відлетів до іншого захисника № 9 команди «зелених», який стелився по паркету у власному штрафному майданчику з наміром відбити м’яч ногами, але після рикошету м’яч потрапив йому в руку, яку він намагався прибрати зі шляху м’яча. Керуючись методичними рекомендаціями (критеріями) та враховуючи вдалу позицію та вдалий огляд арбітрами цього епізоду, їхнє рішення продовжити гру є прийнятним.

2 тайм, 35 хв.:

Під час ведення єдиноборства декількома гравцями обох команд, у безпосередній близькості до воріт команди «зелених», внаслідок якого м’ячем міг заволодіти і вийти на ударну позицію нападник «малинових» під № 5. Однак, його з очевидним порушенням затримав захисник № 31 «зелених», позбавивши суперника очевидної гольової можливості.

Керуючись методичними рекомендаціями (критеріями) арбітри повинні були вилучити гравця № 31 команди «зелених» за позбавлення суперника очевидної гольової можливості (ПСОГМ). На жаль, втрата концентрації та уваги саме в момент порушення і не зовсім вдала командна взаємодія арбітрів не дозволили їм правильно класифікувати застосування відповідної дисциплінарної санкції в цьому ігровому епізоді.

«ХІТ» Київ – «Титан» Покровське

1 тайм, 16 хв.:

Гравець № 7 «синіх» після здійснення відбору м’яча почав рухатись в напрямку воріт суперників. Усвідомлюючи, що його намагатиметься наздогнати № 28 команди «жовтих», гравець № 7 команди «синіх» зініціював і використав незначний контакт для отримання переваги та введення в оману арбітра, який знаходячись позаду ігрового епізоду не очікував такого перебігу подій та не мав вдалого огляду для оцінки єдиноборства.

На жаль, невдала позиція арбітра, неочікуванність, не дозволила йому правильно оцінити дії нападника та зафіксувати симуляцію № 7 у синій форміяка повинна була бути покараною призначенням вільного удару і застосуванням дисциплінарної санкції – попередженням (ЖК) за неспортивну поведінку.

З повагою,

Комітет арбітражу АФУ(за матеріалами сайту http://futsal.com.ua)