Чемпіонат Жовківщини: вісім команд гратимуть у Першій лізі

Минулого вікенду стартував чемпіонат Жовківщини з футзалу серед команд Першої ліги. Участь у цьому турнірі зголосилися взяти вісім команд, які і визначатимуть найсильнішого між собою.

Урочисто відкрили чемпіонат Жовківщини серед команд Першої ліги президент Асоціації футзалу Львівщини Мирослав Хом’як, а також віце-президент АФЛ Ігор Матвійчук. З рук керівників АФЛ керівник Жовківського відділення АФЛ Ігор Савка отримав три футзальні м’ячі, а також пам’ятну табличку, яка символізуватиме дружбу та співпрацю Жовківського відділення з Асоціацією футзалу Львівщини. Матчем-відкриттям Першої ліги став поєдинок між командами «Нова Кам’янка» та «Городжів». 

ПЕРША ЛІГА

М Команда І О В Н П ЗМ ПМ РМ
1. Зашків 1 3 1 0 0 14 3 11
2. Рава - Руська 1 3 1 0 0 6 2 4
3. Городжів  1 3 1 0 0 7 4 3
4. Гійче 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Любеля 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Нова Кам'янка 1 0 0 0 1 4 7 -3
7. Добросин 1 0 0 0 1 2 6 -4
8. NG Metal 1 0 0 0 1 3 14 -11

 

Турнірна таблиця: 27.11.2017 року

М.Команда І В Н П МЗ- МП (РМ) О

1 Зашків 1 1 0 0 14 - 3 +11 3

2 Рава - Руська 1 1 0 0 6 - 2 +4 3

3 Городжів 1 1 0 0 7 - 4 +3 3

4 Гійче 0 0 0 0 0 - 0 0 0

5 Любеля 0 0 0 0 0 - 0 0 0

6 Нова Кам'янка 1 0 0 1 4 - 7 -3 0

7 Добросин 1 0 0 1 2 - 6 -4 0

8 NG Metal 1 0 0 1 3 - 14 -11 0

Перша Ліга

26 листопада - неділя

18.50 Нова Кам'янка - Городжів 4 : 7

19.40 Добросин - Рава Руська 2 : 6

20.30 Зашків - NG Metal 14 : 3

 

ДРУГА ЛІГА

Турнірна таблиця: 27.11.2017 року

М.Команда І В Н П МЗ- МП (РМ) О

1 Жовква - 2 5 4 0 1 27 - 8 +19 12

2 Глинськ 5 4 0 1 22 - 12 +10 12

3 Мокротин 5 4 0 1 20 - 10 +10 12

4 СК Фенікс 6 3 0 3 31 - 23 +8 9

5 NG Metal - 2 5 3 0 2 10 - 14 -4 9

6 Ст.Скварява 3 2 1 0 14 - 3 +11 7

7 Жовква -3 6 2 0 4 12 - 16 -4 6

8 Забір'я 5 2 0 3 21 - 35 -14 6

9 Скеля - ДЮСШ Жовква 3 1 1 1 10 - 10 0 4

10 Малі Підліски 6 1 1 4 27 - 40 -13 4

11 Гряда 6 1 1 4 9 - 23 -14 4

12 Зарудці 3 0 0 3 11 - 20 -9 0

26 листопада неділя

14.00 Жовква -3 - Ст.Скварява 1 : 5

14.40 Малі Підліски - Гряда 4 : 4

15.20 Ст.Скварява - Скеля - ДЮСШ Жовква 2 : 2

16.00 Гряда - NG Metal - 2 1 : 2

16.40 Жовква -3 - NG Metal - 2 1 : 2

17.20 Малі Підліски - Забір'я 5 : 6

18.00 Глинськ - Жовква - 2 3 : 1

 

ТРЕТЯ ЛІГА

Турнірна таблиця: 27.11.2017 року

Команда І В Н П МЗ- МП (РМ) О

1 Задвір 8 6 1 1 55 - 28 +27 19

2 Смереків 7 6 0 1 47 - 25 +22 18

3 Зашків юнаки 6 5 1 0 41 - 23 +18 16

4 Візенберг 6 5 1 0 33 - 16 +17 16

5 Сопошин 7 4 1 2 46 - 27 +19 13

6 Лавриків 6 3 1 2 41 - 27 +14 10

7 Мервичі 6 3 0 3 24 - 23 +1 9

8 Городжів юнаки 8 2 1 5 35 - 43 -8 7

9 Кунин 8 1 0 7 34 - 53 -19 3

10 Гульдманн 6 1 0 5 13 - 38 -25 3

11 Скеля Крехів 6 1 0 5 7 - 45 -38 3

12Нова Кам'янка - 2 6 0 0 6 20 - 48 -28 0

25 листопада – субота

14.00 Скеля Крехів – Зашків юнаки 0 : 12

14.40 Нова Кам'янка - 2 - Задвір 4 : 11

15.20 Зашків юнаки - Лавриків 6 : 6

16.00 Скеля Крехів - Сопошин 1 : 13

16.40 Нова Кам'янка - 2 - Смереків 2 : 4

17.20 Задвір - Гульдманн 14 : 3

18.00 Лавриків - Городжів юнаки 5 : 8

18.40 Гульдманн - Сопошин 1 : 12

19.20 Візенберг - Смереків 7 : 5

20.00 Городжів юнаки - Мервичі 4 : 3

20.40 Кунин - Візенберг 3 : 5

21.20 Мервичі - Кунин 8 : 7

 

Список бомбардирів Третьої ліги станом на 27.11.2017

Гравець Команда Голи

Губка Микола Задвір 22

Домашовець Руслан Кунин 14

Макара Роман Смереків 14

Поріцький Микола Лавриків 14

Новик Назар Зашків юнаки 14

Смілко Ростислав Сопошин 13

Мотник Максим Зашків юнаки 12

 

Список бомбардирів Другої ліги станом на 27.11.2017

Гравець Команда Голи

Кудь Олег М.Підліски 16

Клуб Орест Жовква -2 11

Періг Юрій Забір'я 10

Ленартович Дмитро СК Фенікс 9

Лужний Микола Мокротин 8

Жемела Назар Забір'я 7

Сало Павло СК Фенікс 7

Качмар Михайло Глинськ 6

Кісіль Микола Глинськ 6