Чемпіонат Жовківщини: відбулися чергові матчі у трьох лігах

Відбулися чергові матчі чемпіонату Жовківщини у трьох лігах: першій, другій та третій. До Вашої уваги їхні результати.

ПЕРША ЛІГА

10 грудня неділя
14.00 Добросин - Нова Кам'янка
14.50 Добросин - Зашків
15.40 Нова Кам'янка - Зашків
16.30 Любеля - Рава - Руська
17.20 NG Metal - Городжів
18.10 Гійче - Любеля
19.00 Рава - Руська - Городжів
19.50 NG Metal - Гійче

Турнірна таблиця: 03.12.2017 року
М.Команда І В Н П МЗ- МП (РМ) О
1 Зашків 3 3 0 0 34 - 11 +23 9
2 Гійче 2 2 0 0 18 - 6 +12 6
3 NG Metal 3 2 0 1 23 - 24 -1 6
4 Любеля 2 1 0 1 13 - 14 -1 3
5 Рава - Руська 3 1 0 2 14 - 17 -3 3
6 Городжів 3 1 0 2 11 - 19 -8 3
7 Добросин 3 1 0 2 8 - 16 -8 3
8 Нова Кам'янка 3 0 0 3 13 - 27 -14 0

3 грудня неділя
14.00 Добросин - Городжів 4:3
14.50 Нова Кам'янка - Гійче 5:7
15.40 Любеля - Добросин 7:2
16.30 Городжів - Гійче 1:11
17.20 Нова Кам'янка - Зашків 4:13
18.10 NG Metal - Любеля 12:6
19.00 NG Metal - Рава - Руська 8:4
19.50 Зашків - Рава - Руська 7:4

ДРУГА ЛІГА

6 грудня - середа
19.00 Малі Підліски - Скеля - ДЮСШ Жовква
19.40 Надичі - NG Metal - 2
20.20 Глинськ - СК Фенікс
21.00 Надичі - Глинськ

Турнірна таблиця: 03.12.2017 року
М.Команда І В Н П МЗ- МП (РМ) О
1 Мокротин 7 6 0 1 30 - 13 +17 18
2 Глинськ 6 5 0 1 26 - 13 +13 15
3 Жовква - 2 7 4 1 2 31 - 15 +16 13
4 NG Metal - 2 7 4 0 3 18 - 19 -1 12
5 Скеля - ДЮСШ Жовква 6 3 1 2 22 - 18 +4 10
6 Забір'я 7 3 1 3 28 - 41 -13 10
7 СК Фенікс 6 3 0 3 31 - 23 +8 9
8 Ст.Скварява 6 2 2 2 19 - 16 +3 8
9 Гряда 8 2 2 4 18 - 31 -13 8
10 Жовква -3 8 2 0 6 15 - 23 -8 6
11 Малі Підліски 6 1 1 4 27 - 40 -13 4
12 Надичі 4 0 0 4 13 - 26 -13 0

2 грудня субота
14.00 Жовква -3 - Забір'я 1:2
14.40 Забір'я - Гряда 5:5
15.20 Скеля - ДЮСШ Жовква - Жовква -3 5:2
16.00 Гряда - Скеля - ДЮСШ Жовква 4:3
16.40 Глинськ - Ст.Скварява 4:1
17.20 Мокротин - Надичі 6:2

ТРЕТЯ ЛІГА

9 грудня субота
14.00 Зашків юнаки - Сопошин
14.40 Задвір - Скеля Крехів
15.20 Кунин - Нова Кам'янка - 2
16.00 Мервичі - Лавриків
16.40 Городжів юнаки - Візенберг
17.20 Смереків - Гульдманн

Турнірна таблиця: 03.12.2017 року
М.Команда І В Н П МЗ- МП (РМ) О
1 Смереків 8 7 0 1 54 - 29 +25 21
2 Задвір 8 6 1 1 55 - 28 +27 19
3 Візенберг 7 6 1 0 42 - 16 +26 19
4 Зашків юнаки 7 6 1 0 48 - 29 +19 19
5 Лавриків 8 4 1 3 54 - 39 +15 13
6 Сопошин 8 4 1 3 49 - 34 +15 13
7 Мервичі 8 4 0 4 37 - 33 +4 12
8 Городжів юнаки 8 2 1 5 35 - 43 -8 7
9 Гульдманн 8 2 0 6 23 - 50 -27 6
10 Кунин 8 1 0 7 34 - 53 -19 3
11 Скеля Крехів 7 1 0 6 7 - 54 -47 3
12 Нова Кам'янка - 2 7 0 0 7 23 - 53 -30 0

2 грудня субота
18.00 Смереків - Лавриків 7:4
18.40 Лавриків - Гульдманн 9:5
19.20 Мервичі - Зашків юнаки 6:7
20.00 Гульдманн - Нова Кам'янка - 2 5:3
20.40 Сопошин - Мервичі 3:7
21.20 Візенберг - Скеля Крехів 9:0