Чемпіонат Жовківщини з футзалу: відбулися чергові матчу у трьох лігах

Чемпіонат Жовківщини з футзалу набирає обертів. До Вашої уваги результати останніх матчів в усіх лігах.

 ТРЕТЯ ЛІГА

Турнірна таблиця: 10.12.2017 року
М.Команда І В Н П МЗ- МП (РМ) О 
1 Смереків 9 8 0 1 66 - 31 +35 24 
2 Задвір 9 7 1 1 67 - 31 +36 22 
3 Візенберг 8 6 1 1 49 - 26 +23 19 
4 Зашків юнаки 8 6 1 1 51 - 37 +14 19 
5 Сопошин 9 5 1 3 57 - 37 +20 16 
6 Мервичі 9 5 0 4 42 - 33 +9 15 
7 Лавриків 9 4 1 4 54 - 44 +10 13 
8 Городжів юнаки 9 3 1 5 45 - 50 -5 10 
9 Гульдманн 9 2 0 7 25 - 62 -37 6 
10 Кунин 9 1 0 8 37 - 57 -20 3 
11 Нова Кам'янка - 2 8 1 0 7 27 - 56 -29 3 
12 Скеля Крехів 8 1 0 7 10 - 66 -56 3

09 грудня субота
14.00 Зашків юнаки - Сопошин 3 :8
14.40 Задвір - Скеля Крехів 12 : 3
15.20 Кунин - Нова Кам'янка - 2 3 :4
16.00 Мервичі - Лавриків 5 : 0 (тп)
16.40 Городжів юнаки - Візенберг 10 : 7
17.20 Смереків - Гульдманн 12 : 2

ДРУГА ЛІГА
13 грудня - середа
19.00 Надичі - Скеля - ДЮСШ Жовква 
19.40 Гряда - Жовква - 2
20.20 Надичі - СК Фенікс

Турнірна таблиця: 10.12.2017 року
М.Команда І В Н П МЗ- МП (РМ) О
1 Мокротин 9 7 0 2 37 - 19 +18 21 
2 Глинськ 8 6 0 2 36 - 21 +15 18 
3 Скеля - ДЮСШ Жовква 7 4 1 2 30 - 19 +11 13 
4 СК Фенікс 8 4 0 4 40 - 33 +7 12 
5 Надичі 5 4 0 1 22 - 17 +5 12 
6 NG Metal - 2 8 4 0 4 20 - 25 -5 12 
7 Жовква - 2 6 3 1 2 25 - 14 +11 10 
8 Ст.Скварява 8 2 2 4 24 - 25 -1 8 
9 Гряда 8 2 2 4 18 - 31 -13 8 
10 Забір'я 7 2 1 4 25 - 42 -17 7 
11 Жовква -3 9 2 0 7 17 - 28 -11 6 
12 Малі Підліски 7 1 1 5 25 - 45 -20 4

09 грудня - субота
18.00 Мокротин - Ст.Скварява 3 : 1
18.40 М.Підліски - Мокротин 5 : 4
19.20 Ст.Скварява - СК Фенікс 4 : 6
20.00 Забір'я - Надичі 3 : 4
20.40 Жовква - 3 - Надичі 2 : 5

ПЕРША ЛІГА
13 грудня - середа
21.00 Рава - Руська - Любеля

Турнірна таблиця: 10.12.2017 року
М.Команда І В Н П МЗ- МП (РМ) О
1 Зашків 5 5 0 0 64 - 18 +46 15 
2 Гійче 4 4 0 0 36 - 15 +21 12 
3 NG Metal 5 3 0 2 38 - 32 +6 9 
4 Рава - Руська 3 1 0 2 14 - 17 -3 3 
5 Нова Кам'янка 4 1 0 3 22 - 27 -5 3 
6 Городжів 4 1 0 3 13 - 30 -17 3 
7 Любеля 4 1 0 3 20 - 44 -24 3 
8 Добросин 5 1 0 4 13 - 37 -24 3

10 грудня неділя
14.00 Добросин - Нова Кам'янка 0 : 9
14.50 Добросин - Зашків 5 : 12
15.40 Любеля - Зашків 2 : 18
16.30 NG Metal - Городжів 11 : 2
17.20 Гійче - Любеля 12 : 5 
18.10 NG Metal - Гійче 4 : 6