Асоціація футзалу Львівщини нагородила юнацьку команду «Копа»

Асоціація футзалу Львівщини нагородила юнацьку команду «Копа», якою опікується місія «Центр Опіки Сиріт» ЛА УГКЦ. До складу команди входять різного статусу діти, в тому числі діти-сироти, діти з багатодітних сімей та діти з шкіл-інтернатів Львівщини.

 

Команда юних футболістів з Львівщини влітку стала переможцем чемпіонату світу у Варшаві WORLD CUP OF CHILDREN FROM CARE HOMES (чемпіонат світу серед дітей позбавлених батьківської опіки), залишивши позаду себе інші 27 команд-учасниць.

Привітання переможцям, а також грошову винагороду усім пресдавтникам команди від президента АФЛ Мирослава Хом’яка передав Ігор Матвійчук, віце-президент АФЛ. 

«Вашим результатом у Варшаві ми можемо тільки пишатися. Футбол 5х5 – це футзал по своїй суті, а відтак це і маленька перемога нашої Асоціації. Зі сторони Асоціації футзалу Львівщини як зможемо, так і будемо підтимувати команду «Копа», і, звісно ж, залучати її до змагань, які проходять під нашою егідою», - сказав під час нагородження віце-президент АФЛ Ігор Матвійчук.

Прес-служба АФЛ