Роман Корінь: Перед "Бастіоном" стоять максимальні завдання

Завершилися змагання «Відкритого Кубка Львівщини-2018». Перемогу в ньому здобули гравці  «Бастіону», які лише у серії пенальті були сильнішими за «CoreValue».

Про враження віл турніру, слизький паркет палацу спорту «Галичина» та завдання на сезон у розмові з прес-службою Асоціації футзалу Львівщини поділився головний тренер переможців Роман Корінь.

 

 - Романе Омеляновичу, вітаємо з перемогою на турнірі «Відкритий Кубок Львівщини-2018», за рахунок чого вдалося досягти такого результату?

 - Дякую, у першу чергу за рахунок характеру та згуртованості колективу. Були моменти, як у фіналі, коли ми грали обмеженим складом й змогли здобути перемогу в даному турнірі.

 - Чи можете когось виділити в складі своєї команди?

- Якщо брати в цілому по турніру, то таких людей не має. Перемогла команда й кожен гравець долучився до цієї звитяги.  

- Які враження залишилися від змагань. Десь були нарікання на слизький паркет палацу спорту «Галичина»…

 -Скаржитися на покриття не буду, адже всі команди перебували в однакових умовах. Якщо розглядати турнір у плані підготовки до чемпіонату, то безперечно він потрібен.  Єдине, що треба було би зробити, так це меншу кількість учасників і більш триваліші ігри.

 - Вже найближчої неділі стартує Гранд ліга Львова.  Які завдання поставило керівництво «Бастіону» на цей сезон?  

-У нас завжди максимальні завдання й цей чемпіонат не стане виключенням, враховуючи те, що лави нашої команди підсилили такі відомі виконавці як: Віталій Багряк, Назарій Цимбаляк та Володимир Лаба.

 - Кого вважаєте головними конкурентами у боротьбі за пальму першості?

-«Ен Джі Метал», «CoreValue», також не варто скидати з рахунків і діючого чемпіона Львівської області «Галицьку здобу».

Ігор Воробій, прес-служба АФЛ