Гранд-ліга Львова. "Галицька здоба" вийшла в лідери (фото, відео)

У п’ятницю, 30 листопада, та понеділок, 3 грудня, у палаці спорту «Галичина» (вул. Керченська, 8) продовжилися змагання у Гранд-лізі Львова.

Зокрема, було зіграно поєдинки четвертого туру. Ознаменувався він тим, що в одноосібні лідери вийшла «Галицька здоба». Підопічні Сергія Тригубця не без проблем, але здолали АК «Старяву» - 4:1.

Ще у першому таймі забитими м’ячами за «пекарів» відзначилися Микола Лещишин та Олександр Хлюбко. Після перерви підопічні Юрія Хавера один гол відквитали, відзначився Андрій Матис, але не більше.

Ключовим у грі став гол від Микола Лещишина.

4:1 – перемога «пекарів», яка дозволила їй вийти в одноосібні лідери змагань.

«Галицька здоба» - АК «Старява» - 4:1 (2:0)

«Галицька здоба»: Жук, Шуптар, Лещишин, Сивак, Панасюк, Партика, Хлюбко, Тригубець, Стефанків, Богданов, Загоруйко, Терлецький

АК «Старява»: Бішко, Буньо, Чурко, Гнатів, Демчук, Коваль, Кулик, Кульматицький, Лесько, Матис, Михалець

Голи: Хлюбко, 2, Лещишин, 15, 17, Тригубець, 28  - Матис, 17

Попередження: Лещишин, 7, Панасюк, 21, Тригубець, 29 – Коваль, 18

Арбітри: Б. Кіндій, І. Вишиваний

Третій арбітр: Я. Сторожук

Спостерігач: Р. Проць

Дихає у спину команді Романа Палідовича «Максимус». «Чорно-білі» у звітному турі ще у першому таймі забезпечили собі комфортну перевагу в грі проти «Здвигу».

Забитими м’ячами відзначилися Олег Кушла, Віталій Патуляк та Олег Савін. На все що до завершення гри спромігся «Здвиг», так це забитими гол престижу.

Підсумок цього матчу – 3:1 на користь «максималістів».

«Здвиг» - «Максимус» - 1:3 (1:3)

«Здвиг»: Коробов, Вороновський, Лошпушанський, Чунис, Корнєв, Сенишин, Ледневський, Ващишин, Гірний, Можейко, Мацик

«Максимус»: Жезло, Татарченко, Савін, Москвитин, Патуляк, Домальчук, Михалюньо, Галамага, Кушла, Хіреш, Гриник, Сергієнко, Васюта

Голи: Михалюньо, 14 (а/г) – Кушла, 2, Патуляк, 5, Савін, 9

Попередження: Мацик, 3, Можейко, 24 – Кушла, 22, Домальчук, 24, Патуляк, 25

Арбітри: І. Якимишин, І. Вишиваний

Третій арбітр: Р. Хомляк

Спостерігач: Г. Франківський

Не може перемогти другу гру поспіль один із фаворитів змагань «Бастіон». У звітному турі підопічні Романа Коріня втратили перемогу на останніх секундах гри, знову ведучи у рахунку. Злим генієм для «бастіонівців» став Роман Танечник, який зрівняв рахунок на останній хвилині.

До цього ж «Бастіон» постійно вів у рахунку й цілком міг розраховувати на третю перемогу в чемпіонаті.

«Бастіон» - «Фудіжкура» - 3:3 (2:2)

«Бастіон»: Савич, Стасюк, Пушак,  Кудінов, Любуська. Палиг, Аврам, Іванишин, Зінич, Косий, Беркумян, Цимбаляк, Багряк, Лаба

«Фуджікура»: Мірзаєв, Гондецький, А. Задорожний, Танечник, Саприка, Когут, Вербний, Вишиваний, Михальчук, Якимов, Пштир, Губченко, Гринчишин

Голи: Багряк, 8, Аврам, 12, Лаба, 26 – Когут, 8, Саприка, 13, Танечник, 30

Попередження: Пштир, 30

Арбітри: І. Якимишин, В. Болізюк

Спостерігач: С. Пєшковський

Ще в одному поєдинку четвертого туру «CoreValue» «Ен Джі Метал» багато били по воротах, створювали, але розпечатати ворота один одного так і не зуміли.

Рідкісна для Гранд-ліги Львова нічия – 0:0.

"CoreValue" - "Ен Джі Метал" - 0:0

"CoreValue": Зегарчук, Дудаш, Москвін, Мик. Малецький, Вл. Малецький, Тедіков, Свищ, Патько, Блащук

"Ен Джі Метал":Цюпка, Чекботарьов, Маринюк, Максимик, Лелюх, Кураш, Кольцун, Карплюк, Калуцький, Денис

Попередження: Москвін, 16  - Калуцький, 40, Маринюк,40

Арбітри: І. Вишиваний, Р. Хомляк

Третій арбітр: В. Болізюк

Спостерігач: О.Верещинський