Гранд ліга Львова: "Бастіон" наздоганяє "Галицьку здобу" (фото, відео)

У палаці спорту «Галичина» (вул. Керченська, 8) продовжуються змагання у Гранд лізі Львова. Зокрема, у неділю, 10 лютого, було зіграно три поєдинки дванадцятого туру.

Продовжує програвати «Здвиг». На цей раз команда Богдана Мельника без воротаря не зуміла нічого протиставити АК «Старяві» - 1:5. Забитими голами за підопічних Юрія Хавера відзначилися Андрій Коваль, Тарас Бішко, Назара Лех та дуль на свій рахунок записав Олег Ковалишин.

Гол престижу у "салатових" на рахунку Олега Чуниса.

«Здвиг» - АК «Старява» - 1:5 (0:2)

«Здвиг»: Ващишин,Лопушанський, Гірний, Великий, Ледневський, Можейко, Чунис, Бучак

АК «Старява»: Демчук, Чорний, Лех, Ковалишин, Чурко, Бішко, Михалець, Коваль, Лесько

Голи: Чунис, 20 – Ковалишин, 8, 16, Бішко, 9, Коваль, 17, Лех, 30

Попередження: Чунис, 21, Бучак, 24 – Бішко, 13

Арбітри: М. Жукровський, А. Ножкін

Третій арбітр: Ор. Дуцяк

Спостерігач: Р. Проць

Справжній розгром влаштували своєму супернику «Фуджікурі» гравці «Максимуса». Ще у першому таймі підопічні Олега Галамаги відвантажили у ворота свого суперника сім голів без відповіді. По перерві розгром продовжився.

Найбільше  у «максималістів» постарався Віталій Патуляк, який забив 5 (!) голів.

«Максимус» - «Фуджікура» - 12:0 (7:0)

«Максимус»: Татарченко, Жезло, Патуляк, Гриник, Сергієнко, Хіреш, Галамага, Кушла, Домальчук, Михалюньо

«Фуджікура»: Мірзаєв, Гондецький, Якимів, Цюпка, Танечник, Саприка, Когут, Губченко

Голи: Галамага, 7, 23, Патуляк, 9, 13, 17, 24, 26, Гриник, 11, 14, Михалюньо, 18, Домальчук, 19

Попередження: Когут, 9

Вилучення: Цюпка, 22

Арбітри: В. Болізюк, Ор. Дуцяк

Третій арбітр: М. Жукровський

Ще в одному поєдинку ігрового дня один із основних претендентів на чемпіонство «Бастіон» лише у другому таймі схилив шальки терезів на свою користь у грі проти «Ен Джі Металу» - 5:1.

У переможців дублями відзначилися Сергій Косий та Олег Іванишин. Ще один гол у підопічних Романа Коріня в активі у Назарія Цимбаляка. Гол престижу за «металістів» забив Мар’ян Маринюк.

«Ен Джі Метал» - «Бастіон» - 1:5 (0:1)

«Ен Джі Метал»: Чоботар, Цюпка, Маринюк, Кольцун, Денис, Чеботарьов, Савін, Максимик, Кравчук, Лелюх, Трач

«Бастіон»: Стасюк, Савич, Цимбаляк, Багряк, Іванишин, Косий, Лаба, Кулик, Любуська, Марциняк, Кудінов, Зінич, Палиг

Голи: Маринюк, 27 – Косий, 1, 30, Іванишин, 24, 26, Цимбаляк, 26

Попередження: Савін, 16  - Іванишин, 15

Арбітри: І. Вишиваний, Я. Сторожук

Третій арбітр: А. Ножкін

Поєдинок між «Галицькою здобою» та «CoreValue» відбудеться завтра, 12 лютого, у палаці спорту «Галичина». Початок о 8 годині 15 хвилин.