«Галицька Здоба» вирвала нічию у матчі з CoreValue

«Галицька Здоба» вирвала нічию у перенесеному матчі 12 туру Гранд-ліги Львова. Команда Сергія Тригубця врятувалася від поразки за чотири секунди до завершення зустрічі. Поєдинок, що став справжньою окрасою чемпіонату, завершився бойовою нічиєю з рахунком 2:2.

Дебют поєдинку був за «Галицькою Здобою». Команді Сергія Тригубця, який пропускав матч через дискваліфікацію, вдалося забитий швидкий гол на 3-ій хвилині поєдинку. Остап Загоруйко вдало зіграв на добиванні та відкрив рахунок у матчі. Втім, такий початок лише розізлив команду Євгена Москвіна, яка поступово захопила ініціативу і створила не один хороший момент для взяття воріт.

В загальному гра CoreValue, незважаючи на негативний результат, у першому таймі давалася. Та й матч і гра у виконанні обох команд виглядала дуже солідно. Зважаючи на це, цей матч сміливо можна назвати одним із центральних не тільки у турі, а й у чемпіонаті.

Перший тайм матчу так і завершився з мінімальною перевагою «Галицькою Здоби», хоча гольові нагоди у перші 15 хвилин «чистого» часу були в обох команд.

Поставлена гра в позиційній атаці у виконанні команди Євгена Москвіна дала результат у другому таймі. «Айтішники» зуміли переламати хід поєдинку завдяки голам Олександра Тедікова та Любомира Смаги. Переможний результат для CoreValue протримався до останніх секунд поєдинку, коли необачно руками за межами штрафного майданчика зіграв воротар Олексій Зегарчук. Номінальні гості штрафний розіграли ідеально – Олег Панасюк зрівняв рахунок за 4,1 (!) до завершення матчу.

Що цікаво, при рахунку 2:1 відправляти «пекарів» додому без очок могли Євген Москвін та Орест Патько. Обом не вдався удар, коли «Галицька Здоба» рятувала матч з п’ятим польовим гравцем.

Щоправда, при рахунку 2:1 на користь CoreValue хороші нагоди забити мали Павло Миколюк та Олег Панасюк. Перший пробив в штангу, а другий – в поперечину.

Нічия 2:2 у цьому матчі не влаштувала, мабуть, жодну з команд, хоча, враховуючи перебіг подій на майданчику, ближчими до перемоги були підопічні Євгена Москвіна. Нічия у цьому матчі зберігає інтригу за призові місця чемпіонату Гранд-ліги, в тому числі і за чемпіонство.

CoreValue – «Галицька Здоба» - 2:2 (0:1)

CoreValue: Зегарчук, В. Малецький, М. Малецький, Перун, Дудаш, Патько, Тедіков, Смага, Москвін

«Галицька Здоба»: Жук, Миколюк, Яцишин, Загоруйко, Панасюк, Богданов, Сивак, Лещишин

Голи: Тедіков, 17, Смага, 21 - Загорулько, 3, Панасюк, 30

Попередження: Смага, 25 – Жук, 25, Загорулько, 25, Яцишин, 23

Арбітри: І. Вишиваний, В. Болізюк

Спостерігач арбітражу: Ю. Щепанський