Мирослав Хом’як привітав Олену Старікову – найкращу спортсменку Львівщини січня

Президент Асоціації футзалу Львівщини, член Олімпійської ради відділення НОК України у Львівській області Мирослав Хом’як взяв участь у нагородженні Олени Старікової – найкращу спортсменку Львівщини у січні.

 

Нагадаємо, що найкращою спортсменкою січня на Львівщині була визнана Олена Старікова, яка посіла перше місце у загальному заліку Кубка світу на треку сезону 2018 /19 (спринт). Того ж місяця Олену Старікову НОК України назвав найкращою спортсменкою країни. А нещодавно Олена потішила черговим неймовірним успіхом – здобула срібну медаль чемпіонату світу у гіті на 500 м. Для української збірної це перша з 2008 року медаль чемпіонату світу з велотреку.

Нагородження найкращої спортсменки січня Олени Старікової та її тренера Євгена Болібруха, найкращих спортсменів лютого каратистки Катерини Кривої (тренер Ігор Богдан), а також санкарів Ігоря Стахіва та Андрія Лисецького (тренери Тарас Гарцула та Іван Баїк) відбулося сьогодні, 14 березня, у приміщенні ресторану «Park. Art of Rest».

Майстер спорту міжнародного класу з карате Катерина Крива у лютому здобула срібну медаль на другому етапі “Premier League. Karate 1”, куміте, вагова категорія 50 кг. Саме на “Premier League. Karate 1” спортсмени заробляють очки й ліцензії для участі в Олімпійських Іграх-2020 та Європейських іграх-2019.

Майстри спорту України Ігор Стахів, Андрій Лисецький у звітному місяці посіли третє місце в загальному заліку національного Кубка світу сезону 2018/2019 серед чоловіків у з’їздах на двомісних санях (за підсумками дев’яти етапів).