Фінал чотирьох Другої ліги України. "Галицька здоба" програла "Володимиру"

Сьогодні, 11 квітня, у місті Харкові стартував фінал чотирьох Другої ліги України. Бере участь у цих змаганнях й львівський аматорський футзальний клуб «Галицька здоба».

На шляху до фіналу нашій команді випала нагода знову схрестити зброю з командою «Володимир», з якою, нагадаємо, «пекарям» вже доводилося зустрічатися на груповій стадії. Тоді, дві впевнені перемоги  здобув суперник.

Звітний же матч команди розпочали дуже обережно. Ціна помилки в цьому поєдинку була великою. «Володимир»  на правах фаворита заволодів ініціативою з перших хвилин. Наша команда  ж повністю зосередилася на захисті свої володінь, розраховуючи переважно на контратаки.

П’ять хвилин «пекарі» стримували атаки суперника, а опісля пропустили. Здається штрафний, зароблений у метрах 15-ти від наших воріт, не ніс серйозної небезпеки, але «Галицька здоба» пропустила. Юрій Онищук пробив  і м’яч не без допомоги рикошету залетів у наші ворота.

Головний тренер «пекарів» довго роздумувати не став й одразу ж випустив на майданчик п’ятого польового гравця. Гра на паркеті палацу спорту «Локомотив» одразу ж вирівнялася й вже гравці нашої команди почали створювати моменти біля воріт суперника. Зокрема, хороші нагоди відзначитися мали Сергій Тригубець та Данило Сивак.

Проте, забити «червоно-жовтим» не вдалося, чого не скажеш про гравців «Володимира». Ближче до завершення першої 20-ти хвилинки їм вдалося це зробити й тричі. Спершу Міранда Санчес, а потім Владислав Васалатій та Вадим Чернепа довели рахунок у зустрічі до – 4:0 на користь своєї команди.

Більше ніж приголомшливий перший тайм для нашої команди. Добре, що під завісу 20-ти хвилинки Данило Сивак розмочив ворота «Володимира».

Другий тайм й взагалі став окрасою всього турніру. Автор цих рядків навіть чув від вболівальників, що даний матч був гідний фіналу, настільки він був інтригуючим.

Само собою , що «пекарі» не хотіли миритися з поразкою й з початку другої 20-ти хвилинки продовжили використовувати гру з п’ятим польовим гравцем. І, варто зазначити, що саме вона ледь не допомогла врятувати гру.

Команди вирішили зіграти у відкритий футзал, тому не дивно, що на двох як «Галицька здоба», так і «Володимир» зуміли забити ще 5(!) голів.

Спершу на 29-й хвилині капітан «пекарів» Назар Яцишин зробив рахунок – 2:4, а на 35-й Олег Партика скоротив відставання нашої команди до мінімуму – 3:4.

У повітрі запахло смаженим, але ледь інтригу в грі не вбив Владислав Васалатій, який за хвилину знову збільшив перевагу «Володимира» до двох голів.

Проте, «Галицька здоба» показала характер й за дві хвилини до завершення гри Назар Яцишин після пасу Данила Сивака повернув інтригу в грі – 4:5.

Часу щоб врятувати поєдинок  у «пекарів» було вдосталь, «коуч» нашої команди й на далі використовував гру в п’ять польових, моменти були, але сьогодні це був не наш день.

Вадим Чернепа за хвилину до завершення гри ударом у пусті ворота підсумував рахунок у грі.

6:4  - перемога команди з Вінницької області, яка завтра зіграє у матчі за перше місце проти харківського клубу «Symbol».

Команда Романа Палідовича посперечається з дніпровським «Human» за бронзу цьогорічних змагань.

Початок цієї гри о 13 годині.

Склад «Галицької здоби» у сьогоднішній грі: Медвідь, Шуптар, Тригубець, Яцишин, Писько, Партика, Сивак, Махинька, Стефанків