Фінал чотирьох Другої ліги України. "Володимир" - "Галицька здоба". Післямова

Після гри, в якій "Галицька здоба" поступилася "Володимиру" – 4:6  представники команд поспілкувалися із прес-службою "пекарів".

 

Роман Стадничук, головний тренер «Володимира»

Ми вже не вперше зустрічаємося із «Галицькою здобою» у змаганнях Другої ліги України, двічі ми цю команду впевнено перемогли й розуміли, що на третю гру цей суперник налаштується як слід. Сьогодні добре провели перший тайм, розслабилися у другому й радий, що все завершилося на нашу користь.

Щодо організації фіналу чотирьох, то все подобається. Харків – ідеальне місце для проведення даних змагань. Все тут сподобалося.

Сергій Тригубець, головний тренер «Галицька здоба»

Звісно, шкода що сьогодні програли, але, у міру своїх можливостей й, враховуючи обмежений склад на цю гру, вважаю що ми зіграли добре. Тому, дякую всім нашим футзалістам за гру, за характер, який вони зуміли проявити після – 0:4. Ми боролися до кінця, хотіли перевести гру в овертайм, але не зуміли це зробити. Вітаємо суперника з виходом у фінал. Сподіваюся, що перед грою за третє місце ми як слід відпочинемо й вже завтра зробимо все можливе щоб привести один із комплектів нагород до Львова.