Мирон Кіндій: Вирішальні матчі чемпіонату стануть його окрасою

Місто Лева, яке і приймає фінальний етап чемпіонату України серед ветеранів у віковій категорії 40+, визначить чемпіона України. Сказати, що вирішальний тур усього чемпіонату буде насиченим, видовищним та цікавим – не сказати нічого. Своїми очікуваннями від турніру поділився президент львівського ТВД Мирон Кіндій.

 

Мироне Романовичу, які у Вас очікування від вирішального туру чемпіонату?

Якщо відверто, то буде знову приємно побачити у нашому місті видатних українських футзалістів – саме тих людей, які свого часу творили історію цього виду спорту. Нікому не секрет, що кістяк команд, а особливо лідерів чемпіонату, складають відомі у минулому гравці професійних команд. Саме завдяки своїм зірковим учасникам наш чемпіонат набув солідного статусу. З кожним року його учасники лише підсилюють свій склад, а відтак думають про чемпіонство та призові місця.

Перед вирішальним туром у Львові три команди мають фактично рівні шанси на чемпіонство.

Так, наша команда, АРПІ та «Чорне море» набрали по 18 очок. Кожна з цих команд ставить завдання виграти турнір, а тому на майданчику палацу спорту СКА летітимуть іскри. Якщо я не помиляюся, така ситуація напередодні вирішального етапу відбулася вперше, а це означає, що тур у Львові можна назвати десертом для вболівальників. Користуючись можливістю, усіх запрошую підтримати нашу команду. Впевнений, хто пропустить вирішальні матчі, кусатиме лікті (сміється).

У Львові вперше буде застосована система VAR, за допомогою якої арбітри зможуть переглянути під час матчу той чи інший епізод на прохання команди.

Нікому не секрет, що тур у Львові буде вирішальним, а тому хотілося б уникнути жодних спірних ситуацій. Думаю, це правильно, оскільки усі команди будуть в рівних умовах. Дуже б хотілося, щоб чемпіон України визначився у справжній спортивній боротьбі.

P.S. Про розклад та час матчів буде повідомлено додатково.  

Прес-служба АФЛ