На виконкомі АФЛ озвучили борги Петра Закалюжного

На виконкому АФЛ, який відбувся учора, 13 травня, у конференц-залі Гал-інфо, озвучили борги колишнього заступника голови комітету з організації та проведення змагань Петра Закалюжного.

 

За період своєї роботи Петро Закалюжний, проводячи певну фінансову діяльність, так і не розрахувався з арбітрами, лікарем, фірмою K-sector, а також з журналістами, які працювали на матчах під егідою АФЛ. Самочинно проводячи фінансову діяльність, Петро не тільки  перевищив свої службові повноваження, він робив це непрозоро та необгрунтовано, про що його неодноразово попереджали на засіданнях Президії АФЛ.

На виконкомі було прийняте рішення проведення внутрішнього аудиту, за результатами якого буде прийнято остаточне рішення щодо залучення до діяльності Петра Закалюжного відповідних компетентних органів.

До слова, заступник голови комітету з проведення змагань Асоціації футзалу Львівщини Петро Закалюжний не з’явився на виконком АФЛ, на якому мав надати фінансовий звіт за період проведення зимових чемпіонатів Львівщини.