Перша ліга Львова. Зіграно поєдинки другого туру (фото+відео)

На штучних полях СК «Електрон» (вул. Генерала Чупринки, 130) тривають змагання у Першій лізі Львова. Зокрема, у суботу, 8 червня, було зіграно поєдинки другого туру.

В одному з них зустрілися поточний лідер першості «Спільнота» та один із претендентів на перемогу в змаганнях «Галицька здоба».

Вже у першій 15-ти хвилинці було вирішено долю цього поєдинку, коли за «пекарів» дублем відзначився Данило Сивак і ще по голу забили Богдан Стефанків та Олег Партика. У номінальних гостей забитий м’яч на свій рахунок записав Олег Лапка.

Після перерви підопічні Сергія Тригубця грали не так активно, «Спільнота» робила спроби відігратися, за 3 хвилини до завершення гри у футболці п’ятого польового вийшов Степан Кунтий, але рахунок у грі так і не змінився. 4:1 – перемога «Галицької здоби».

«Галицька здоба» - «Спільнота» - 4:1 (4:1)

«Галицька здоба»: Денчук – Сивак, Яцишин, Партика, Стефанків,  Матляк, Яблонський, Труш, Лютий, Константінов

«Спільнота»: Галицький, Кунтий, Баран, Дмитришин, Бурак, Миханишин, Музика, Слобода, Лапка

Голи: Стефанків, 4, Сивак, 7, 8, Партика. 14 – Лапка, 12

Попередження: Слобода, 17

Відкрив ще другий ігровий день поєдинок між КІВС «Енергією» та «Здвигом». Для останніх дана гра стала прем’єрною у новому чемпіонаті.

Вже у дебюті гри завдяки голу від Андрія Саламахи підопічні Назара Станкевича повели у рахунку, проте ще до перерви Олег Чунис вирівняв цифри на табло. У цій грі команди були гідні одна одної. На майданчику точилася рівна боротьба, яка деколи переростала у грубість. Ще б пак, на кону були прем’єрні три очки.

Все ж ближчими до перемоги були гравці «Здвигу», які вели у рахунку, але молодий «енергетик» Орест Іванишин був іншої думки про це. На 27-й хвилині він знову вирівняв цифри на табло ПС «Електрон» і на цьому все так і завершилося бойовою нічиєю – 2:2.

КІВС «Енергія» - «Здвиг» - 2:2 (1:1)

КІВС «Енергія»: Грицків, Чудний, Данилович, Герчаківський, Саламаха, Ковальчук, Леськів, Бартків, Максимець, Іванишин, Михайлишин, Романишин

«Здвиг»: Вента, Коробов, Новосад, Лопушанський, Чунис, Коваль, Ледневський, Ващишин, Великий, Хом’як, Шеянов

Голи: Саламаха, 4, Іванишин, 27 – Чунис, 12, Коваль, 23

Попередження: Саламаха, 12 – Лопушанський, 18

Ще в одному поєдинку другого ігрового дня «Географ-ЛНУ» здобуло впевнену перемогу над «Львівською Хвилею». На відміну від першого матчу, в якому підопічні Володимира Неділька зуміли здолати КІВС «Енергію», цього разу у них мало що виходило й протриматися вони змогли лише у першому таймі.

Далі ж «географи» були кращими у всіх компонентах гри й закономірно перемогли – 7:3.

У складі підопічних Ігоря Піха варто відзначити Олега Семенка, який записав на свій рахунок дубль.

«Географ-ЛНУ» - «Львівська Хвиля» - 7:3 (2:2)

«Географ-ЛНУ»: »: Владичак, Янів, Нідзельський, Зелінський, Семенюк, Чорний, Драчинський

«Львівська Хвиля»: П’єц, Завадецький, Качор, Сметана, Жук, Пукало, Б. Хом’як, Ю. Хом’як, Неділько

Голи: Янів, 2, Драчинський, 15, Нідзельський, 23, Чорний, 24, Семенюк, 26, 30 – Неділько, 9, 15, 20, Завадецький, 27 а/г.