Silver Business League: відбулися два поєдинки четвертого туру (відеоогляди)

Вчора, 11 червня, на штучних полях СК «Електрон» (вул. Генерала Чупринки, 130) відбулися перші два поєдинки четвертого туру в «Silver Business League».

У центральному поєдинку ігрового дня миіж собою зустрілися «УкрПолімер» та ФК «Енергія». Один із претендентів на пальму першості проти твердого середняка. Саме під такою вивіскою розпочинався даний матч.

«УкрПолімер» на правах фаворита з перших хвилин гри побіг вперед й через деякий час ігрова перевага цієї команди втілилася в голи. Петро Зубрицький та автогол від Тараса Левицького забезпечили комфортну перевагу «червоних». Ще до перерви гравці ФК «Енергія» один гол відквитали (відзначився Андрій Данильченко), але не більше. Ключовим у цій зустрічі став гол голкіпера «УкрПолімеру» Віталія Бірова.

Після цього «енергетики» не знайшли у собі сил відігратися. У підсумку, впевнена перемога «червоних» із рахунком – 5:2.

birov2

«УкрПолімер» - ФК «Енергія» - 5:2 (2:1)

«УкрПолімер»: Біров, Мацик, Тузяк, Ільчишин, Зубрицький, Гриншпун, Гординський

ФК «Енергія»: Харчук, Підвірний, Данильченко, Бойко, Левицький, Дорош, Орищин, Дуляба, Захарук, Антощак, Дідух

Голи: Зубрицький, 5, Біров, 22, Тузяк, 32, Гординський, 40 – Левицький, 9 (а/г), Данильченко, 12, Захарук, 40

Попередження: Мацик, 40 – Підвірний, 10

В іншому поєдинку ігрового дня ще один претендент на чемпіонство та поточний лідер змагань NG Metal 2 не відчув проблем у грі проти УФАМ Львів. Два голи у першому таймі та три в другому забезпечили «металістам» комфортну перевагу та підсумкову перемогу – 5:0.