Чергове заняття у школі футзального арбітра

У Школі футзального арбітра Асоціації футзалу Львівщини тривають індивідуальні заняття.
 
 
​Зокрема, цієї  суботи 15 червня 2019 року на базі СК «Електрон» куратор арбітражу та очільник Школи футзального арбітра Асоціації футзалу Львівщини Роман Проць проведе чергове індивідуальне заняття зі слухачами, які завершують етап поглибленої базової підготовки.
 
​Традиційно розглянуть «свіжі» відеоматеріали,  підготовлені комісією з моніторингу якості арбітражу комітету арбітражу АФЛ. Детально проаналізують арбітраж поєдинків усіх ліг Чемпіонату  Львова з футзалу на відкритих майданчиках сезону літо 2019 станом до 13 червня цього року.
 
​Усім учасникам нададуть відповідні рекомендації для подальшого вдосконалення та залучать до практичного арбітражу змагань під егідою АФЛ. 
 
Початок заняття заплановано на 8:45 год.
P.S. Комітет арбітражу АФЛ повідомляє слухачів Школи про чергове заняття та запрошує усіх бажаючих освоїти фах арбітра з футзалу зголошуватися за телефоном 067-7644078 (Проць Роман Омелянович, кандидат педагогічних наук, арбітр національної категорії, голова комісії з питань підготовки інструкторів арбітрів та спостерігачів арбітражу КА Асоціації футзалу України).