Перша ліга Львова. Лідери очок не втратили (відеоогляди)

Минулого вікенду на штучних полях СК «Електрон» продовжилися змагання у Першій лізі футзалу Львова. Зокрема, були зіграні поєдинки шостого туру.

Лідер чемпіонату «Галицька здоба» у поєдинку проти «Здвига» не відчула належного супротиву. З перших хвилин зустрічі стало помітно, що «салатові» мають серйозні проблеми зі складом і перемога «пекарів» - це лише питання часу. Зрештою, згодом так і сталося. «Сухими» свої ворота гравці «Здвигу» зуміли протримати лише дві хвилини, після чого відбувся розгром.

У підсумку, до завершення гри «Галицька здоба» зуміла відзначитися 11-ть разів, тим самим зберігши свої ворота на замку. Найбільше у складі «червоно-жовтих» постарався Ярослав Писько, який записав на свій рахунок покер.

«Галицька здоба» - «Здвиг» - 11:0 (3:0)

«Галицька здоба»: Медвідь, Денчук, Сивак, Яцишин, Партика, Стефанків, Писько, Гірний, Яблонський, Труш, Лютий, Єлфімов

«Здвиг»: Коробов, Вента, Новосад, Ледневський, Ващишин, Можейко, Войтик

Голи: Писько, 2, 17, 23, 29, Сивак, 7, 21, Партика, 9, 18, 25, Гірний, 27, 30

Попередження: Партика, 26

Головний конкурентів «пекарів» друга команда «Княжого ринку» у цьому турі теж перемогла, але ця звитяга підопічним Юрія Цибика далася дуже важко. Їхній суперник КІВС «Енергія» чинив достойний супротив своєму більш іменитому супернику. Перемогу ж «княжичам» приніс Тарас Швець, який під завершення гри вирвав перемогу. До слова, за втраченими очками «Княжий ринок 2» йде на першому місці в турнірній таблиці.

«Княжий ринок 2» - КІВС «Енергія» - 2:1 (0:0)

«Княжий ринок 2»: Кучір, Зубрицький, Цибик, Швець, Гриншпун, Луговий, Корняков

КІВС «Енергія»: Чудний, Данилович, Герчаківський, Саламаха, Леськів, Тимців, Квасній, Бартків, Михайлишин, Король, Кузьмичев

Голи: Швець, 20, 30 – Данилович, 23

Ще в одному поєдинку шостого ігрового дня «Спільнота» не відчула проблем в грі проти «Львівської Хвилі». Вже у першій 15-ти хвилинці «біло-чорні» забили 4 голи без відповіді, а після відпочинку лише нарощували свою перевагу у грі, та й у рахунку.

Підсумок цієї гри – 8:1 на користь «Спільноти», яка після цієї перемоги вийшла на чисте третє місце в таблиці, маючи у своєму доробку 7 залікових балів.

«Спільнота» - «Львівська Хвиля» - 8:1 (4:0)

«Спільнота»: Галицький, Кунтий, Баран, Снак, Нікітін, Шах

«Львівська Хвиля»: П’єц, Жук, Завадецький, Качор, Сметана, Пукало, Цюпка, Б. Хом’як, Ю. Хом’як, Неділько

Голи: Кунтий, 1, 26, 26, Снак, 5, 28, Баран, 11, Нікітін, 29 – Цюпка, 11 (а/г), Неділько