Перша ліга Львова: "Княжий ринок" повернув собі лідерство (відеоогляди)

На вихідних на штучних полях СК «Електрон» (вул. Генерала Чупринки, 130) продовжилися змагання у Першій лізі футзалу Львова. Зокрема, відбулися три поєдинки сьомого туру. Саме вони підсумували перше коло змагань.

«Галицька здоба» цей тур пропускала, тому найближчий переслідувач «Княжий ринок 2» мав всі шанси вийти  на перше місце. Для цього «княжичам» потрібно було перемогти міцного середняка цьогорічної першості «Географ-ЛНУ». Забігаючи наперед, варто зазначити, що впоралася команда Григорія Гриншпуна зі своїм завданням на всі сто відсотків. Ще у першому таймі молоді «географи», яких зібралося на цю гру дуже мало, пропустили у свої ворота п’ять голів й фактично переможець у цьому матчі був вже відомий.

Після перерви підопічні Ігоря Піха зуміли хоч трохи скоротити розрив у рахунку, але врятуватсия від поразки вони так і не зуміли. У підсумку, 8:3 – перемога вже тепер нового лідера чемпіонату.

«Географ-ЛНУ» - «Княжий ринок 2» - 3:8 (0:5)

«Географ-ЛНУ»: Зелінський, Нідзельський, Ющук, Піх, Вісьтак, Семенюк

«Княжий ринок 2»: Мацик, Кучір, Зубрицький, Швець, Гриншпун, Луговий, Корняков

Голи: Нідзельський, 16, Зелінський, 26, Семенюк, 28 – Швець, 1, 15, Кучір, 4, Зубрицький, 10, Гриншпун, 17, 23, Луговий, 30

Попередження: Нідзельський, 16, Семенюк, 30

Цікавою виглядає також боротьба за третє, призове місце. На даний момент на нього претендують «Здвиг» та «Спільнота».

У цьому турі обидві команди перемогли.

Зокрема, «салатові» не відчули проблем у грі з «Львівською Хвилею». Команди влаштували відкритий футбол, у якому на три голи більше забили гравці «Здвигу». Хет-трик у складі переможців на свій рахунок записав Андрій Ділай, дублем відзначився Олег Ледневський. Щодо представників медіа, то у них всі чотири голи забив за свою команду граючий тренер Володимир Неділько.

«Здвиг» - «Львівська Хвиля» - 7:4 (4:2)

«Здвиг»: Войтик, А. Великий, Когут, Ділай, Ващишин, Ледневський, Лопушанський

«Львівська Хвиля»: П’єц, Завадецький, Пукало, Б. Хом’як, Ю. Хом’як, Цюпка, Неділько

Голи: А. Великий, 2, Ділай, 3, 7, 22, Ледневський, 5, 26, Когут, 25 – Неділько, 4, 10, 18, 18

Попередження: Лопушанський, 4, Войтик, 21

Вилучення: Лопушанський, 13 (друге попередження).

Щодо «Спільноти», то вона перемогла не так впевнено, але все ж записала у свій актив три залікові бали.

Молоді гравці КІВС «Енергії» чинили опір своєму супернику лише у першій 15-ти хвилинці. Після перерви голи від Сергія Нікітіна та Михайла Снака допомогли «білим» повернути шальки терезів у свою сторону.

3:1 – перемога «Спільноти», яка вийшла на чисте третє місце в турнірній таблиці.

«Спільнота» - КІВС «Енергія» - 3:1 (1:1)

«Спільнота»: Галицький, Кунтий, Снак, Нікітін, Тутик, Баран

КІВС «Енергія»: Чудний, Герчаківський, Саламаха, Тимців, Бартків, Іванишин, Михайлишин, Кузьмичев

Голи: Тутик, 4, Нікітін, 20, Снак, 21 -  Герчаківський, 7