Олег Легендзевич про Чемпіонат Європи: Ставимо перед собою лише одне завдання – перемагати

Гравець "Енергії" Олег Легендзевич, викликаний до складу команди НУ "Львівська політехніка" на Чемпіонат Європи серед університетів, розповів про завдання "політехів" на турнір в коментарі Футзальному порталу "5х5".

 

– Як Ваша команда готувалась до турніру в Португалії?

– Ми тренувались протягом двох останніх тижнів. Основу нашої команди складають гравці "Енергії", плюс є голкіпер "Кардинала" Ярослав Морикишка. У нас нещодавно завершився сезон в Екстра-лізі. Після завершення сезону трохи відпочили, а зараз зібрались, у складі студентської команди, тренувались у режимі разових тренувань, звикали до м’яча та згадували ігрові зв’язки. Також зіграли два матчі з КІВС "Енергія".  

– Які задачі стоять перед Вашою командою?

– У кожній грі ми ставимо перед собою лише одну задачу – перемагати. Тому, і в Португалії ми будемо ставити перед собою такі завдання.

– Чого очікуєте від Чемпіонату Європи серед університетів?

– Очікуємо високого рівня чемпіонату, хороших ігор, щоб у них було якомога більше інтриги, і гарного суддівства. Тобто, чекаємо, що цей турнір пройде дійсно на рівні Чемпіонату Європи.

Нагадаємо, що європейська першість відбудеться з 15 до 23 липня у португальській Бразі.

НУ "Львівська політехніка" є чинним чемпіоном серед вищих навчальних закладів України.

"Енергію" у складі "політехів" представляють Назар Войтович, Олег Легендзевич, Олег Гасюк, Віталій Ковальчук, Андрій Ременець, Мар'ян Пелех та Ігор Марциняк.