"Silver Business League": хто зупинить "НікаДрук"? (відеоогляди)

На штучних полях СК «Електрон» (вул. Генерала Чупринки, 130) продовжуються змагання у «Silver Business League». Зокрема, відбулися поєдинки тринадцятого туру.

 

Безперечно, найкращим поєдинком даного ігрового дня стало протистояння лідера змагань «УкрПолімера» та середняка «УФАМ Львів Ескулабу». Захоплюючий матч подарував вболівальникам аж дев’ять (!) забитих голів та розв’язку на останніх хвилинах гри. Перемогу «полімерівцям» приніс Олег Ільчишин – 5:4.

Ця звитяга стала для Олега Кучера та компанії дев’ятою у чемпіонаті й, таким чином, «червоні» й на далі продовжують лідирувати у чемпіонаті.

Переміг і найближчий переслідувач «УкрПолімера» друга команда «NG Metal». «Металісти» у цьому турі лише на останніх секундах гри зуміли поставити «жирну» точку – 2:0. До цього ж на штучному майданчику СК «Електрон» точилася абсолютно рівна гра й ті ж гравці «Шувару» цілком могли розраховувати на позитивний підсумок гри.

П’яту перемогу поспіль зуміли здобути гравці «Ніка Друк», які у цьому турі без варіантів здолали завжди непоступливе «Сяйво» - 7:1. Ця перемога дозволила «друкарям» вийти на третє місце у турнірній таблиці й це прогрес останніх турів.

У ще одному поєдинку туру ФК «Енергія» знову програв. На цей раз кривдниками «енергетиків» стали гравці «ФЕСТу». 0:4  і це дев’ята поразка для «жовто-чорних» у чемпіонаті.

Турнірна таблиця станом на 22 серпня має наступний вигляд:

tabl13