«Кубок переможців», підсумки чемпіонатів та урочисте нагородження

У суботу, 5 жовтня, на відкритих майданчиках СК «Електрон» (вул. Чупринки, 130) відбудеться футзальний турнір «Кубок переможців». Участь у міні-турнірі візьмуть шість команд, які стали призерами та переможцями літніх чемпіонатів Львова у Гранд, Першій та Бізнес-лігах, які пройшли під егідою Асоціації футзалу Львівщини.

 

За підсумками «сліпого» жеребкування до групи А потрапили такі команди: «Спільнота», «Електрон» та «Бастіон».  У групі Б зіграють NG Metal, «Укрполімер-Княжий Ринок» -2 та «Галицька Здоба».

Турнір розпочнеться в 11:00 і відбуватиметься одночасно на двох майданчиках СК «Електрон». По дві команди з кожної групи виходитимуть до наступної стадії турніру, де зіграють у стикових матчах. Матчі відбуватимуться за форматом два тайми по 7 хвилин «брудного» часу. У разі нічиєї у стикових матчах команди одразу пробиватимуть серію пенальті. У заявки команд можуть потрапити гравці, які не були заявлені у літньому чемпіонаті.

Одразу після завершення турніру відбудеться нагородження турніру «Кубок переможців», нагородження усіх ліг літнього чемпіонату, а також святкове закриття літнього футзального сезону.

Запрошуємо Вас, шановні вболівальники на СК «Електрон», у суботу, 5 жовтня. Вхід – вільний! Початок турніру – 11:00.

Розклад турніру.

Група А

1 матч Електрон – Спільнота

2 матч – Спільнота – Бастіон

3 матч – Електрон – Бастіон

Група Б

1 матч – NG Metal – Укрполімер-Княжий Ринок – 2

2 матч – Укрполімер-Княжий Ринок – 2 – Галицька Здоба

3 матч - NG Metal – Галицька Здоба

Стикові матчі

Півфінали

А1 – Б2

Б2- А1

Матч за третє місце

Фінал

Нагородження