"Heiro Futsal Cup". "NG Metal" та ФК "Романтик" вийшли у плей-оф (відеотрансляції)

У польському місті Жешув триває міжнародний турнір "Heiro Futsal Cup". Львівщину у цьому турнірі представляють "NG Metal" (Куликів) та ФК "Романтик" (Самбір).

Вчора, 14 грудня, наші команди зіграли поєдинки групової стадії змагань.

"NG Metal" переміг: "Solidarnosc" (4:2) та "SMD LED" (5:0) та поступився "Florian" (1:2). У підсумку, у своїй групі "металісти" зайняли перше місце й в 1/8 фіналу зіграють з "Budoserwis Chorzow", Початок гри о 18 годині за київським часом.

ФК "Романтик" теж фінішував у своїй групі на першому місці. Команда зі Самбора теж двічі перемогла: "AC Villam" (4:3) та "Poker Team" (5:2) та поступилася "ISS" (1:3).

За вихід у чвертьфінал "Heiro Futsal Cup" самбірчани боротимуться з командою "Florian". Початок гри о 17 годині за київським часом.