Гранд ліга Львівщини. Зіграно два поєдинки 12 туру (відеоогляди)

Вчора, 11 лютого, у палаці спорту «Галичина» (вул. Керченська, 8) продовжилися змагання в Гранд лізі Львівщини. Зокрема, було зіграно два поєдинки 12-ого туру.

 

ФК «Галицька здоба» - «Фуджікура» - 2:2

У першому з них зустрілися «Галицька здоба» та «Фуджікура». Як і прогнозувалося, цей поєдинок став центральним у турі, адже протягом гри команди тримали у напрузі своїх фанів з першої й до останньої хвилини.

Незважаючи на статус фаворита цього поєдинку «пекарів», все ж першими рахунок відкрили номінальні гості. Після помилки воротаря «Галицької здоби» Антона Денчука відзначився Роман Саприка. Рятувати ситуацію на майданчику в «червоно-жовтих» взявся Сергій Тригубець, який спершу виступив автором результативної передачі, а потім і відзначився забитим голом.

Все ж останнє слово в цій грі було за «Фуджікурою». За дві хвилини до завершення гри підопічні Володимира Когута вдало розіграли більшість (відзначився Роман Танечник).

«NG Metal» – АК «Старява» - 3:1

Поєдинок, який тримав у напрузі глядачів до останньої хвилини гри. Здавалося швидкі голи від Назара Цюпки та Романа Кіндратіва забезпечили комфортну перевагу команді Андрія Каніцького. Проте, іншої думки про результат цієї гри були гравці АК «Старяви». Якщо у першому таймі «металістів» пробачив Андрій Коваль, не забивши з вигідної позиції, то після перерви за свого партнера по команді виправився Маркіян Лесько.

Все ж останнє слово в цій грі було за гравцями «NG Metal». Граючий тренер цієї команди Василь Денис, який у цей день святкував день народження, поставив жирну крапку в цій грі.

«DevPlanet» - «Темп-Відники» (неявка на гру команди «Темп-Відники»).