Андрій Задорожний: У багатьох матчах не були схожими на себе

Прес-служба Асоціації футзалу Львівщини продовжує цикл інтерв’ю з керівниками клубів Гранд-ліги Львівщини. Наш черговий гість - президент «Фуджікури» Андрій Задорожний.

 

Андрію, які враження від чергового сезону для Вашої команди?

Сказати чесно, враження від сезону двояке: наче вдалося зібрати класний колектив, виконавців, а результату як по грі, так і на табло не було. Ще у листопаді в перших іграх команда виглядала добре, не програвала. Все змінилося у грудні, коли розпочався катастрофічний спад.

Які були завдання перед командою на початку чемпіонату і чому їх не вдалося виконати?

Хотіли потрапити до трійки призерів. Чому не виконали – це, на мою думку, питання комплексне, вплинуло занадто багато чинників. Після завершення останнього туру зробимо командні збори й обговоримо подальший курс розвитку аби не повторити помилок цього сезону у майбутньому.

Наскільки задоволені якістю самої гри, не дивлячись на результат?

Не можу сказати, що задоволений грою, оскільки «Фуджікура» лише в декількох матчах показала свій характер і гру. В інших матчах ми не були схожими самі на себе.

Чи задоволені комплектацією команди на перше коло?

Як і казав раніше, колектив зібрався потужний, але оскільки багато гравців задіяні у великому футболі на обласному рівні, то не завжди вдавалося виставити оптимальний склад.

Чи задоволені комплектацією на друге коло? Чи підсилили гру футболісти, які прийшли у другому колі?

На друге коло підсилилися екс-гравцями «Максимусу», з якими прекрасно знайомі, тому вони швидко влилися в колектив і допомагають нам на майданчику покращувати гру. Також через певні обставини втратили деяких хороших гравців.

Які матчі у зимовій першості запам’яталися найбільше?

Таких матчів було як мінімум чотири: це фактично ті, які при рівній боротьбі програли з різницею в один м’яч («Бастіон» і «CoreValue» - авт.).

Яка з команд найбільше сподобалась в цьому чемпіонаті?

Безперечно, такою командою є «Бастіон». Команда Володимира Партина йшла до перемоги вже декілька сезонів і нарешті завдяки впевненій грі здобула заслужене чемпіонство.
«Темп-Відники» також здивували всіх і мене, в тому числі. Цікаво як би завершила чемпіонат ця команда якби б не розпочалися змагання з великого футболу.

Що хотіли б змінити в організації змагань?

Календар. Цього року в тій чи іншій мірі чемпіонат вийшов неоднозначний через це і думаю, що при певних як то кажуть «розкладах» трійка лідерів могла би бути зовсім іншою.

Чи справедлива трійка призерів?

В деякій мірі так, але ще раз кажу, якби календар був інший, то думаю, як мінімум, в призерах могли бути й інші команди.

Чи є у «Фуджікури» претензії до арбітражу?

Рівень суддівства у порівнянні з літнім чемпіонатом знизився, оскільки судді в одному епізоді приймають навіть не два, а три різні рішення. Але, для цього є куратор арбітражу і саме йому, а не мені аналізувати їхні дії.

Які плани на літній сезон?

Зараз щось планувати на літо важко. Дивіться що робиться за вікном, в Україні та у світі. Поки що жодної визначеності через цю заразу. Якщо ми повернемося до нормального життя і футзалу, то команда, звісно, буде. Але думаю, що буде у зовсім іншому форматі. Можливо навіть і з новою назвою. Час покаже.

Символічна збірна чемпіонату від Андрія Задорожного.

Багряк Віталій, Стефанків Богдан, Москвін Євген, Патуляк Віталій, Назар Русецький.

Прес-служба АФЛ