2 тур Гранд ліги Львівщини. Прев’ю

У суботу, 1 серпня, на спортивному майданчику ліцею імені Пулюя (вулиця, Пулюя, 16) відбудуться матчі другого туру чемпіонату Львівщини з футзалу на відкритих майданчиках.

10:00 «Галицька Здоба» - DevPlanet

Обидві команди у минулому турі зазнали поразок з ідентичним рахунком 1:2, а відтак стовідсотково можна написати, що в турнірній таблиці після цього туру буде уже менше команд з цифрою 0 у графі набрані очки. «Галицька Здоба», зібравши доволі потужний склад, підсилившись гравцями з Івано-Франківської області, у цьому сезоні претендувати на найвищий комплект нагород, а відтак  у найближчому матчі буде фаворитом. Звісно, якщо команда вийде на цей матч у такому ж складі, як і в дебютному турі.

DevPlanet зірок з неба у цьому сезоні не хапає, однак ця команда якраз і сильна саме командними діями. Ця команда здатна на сюрприз у будь-якому матчі. Зважаючи на це, нас очікує доволі цікавий поєдинок.

11:10 Avenga – MFC Bastion

Центральний матч не тільки туру, а й усього чемпіонату. В очному протистоянні зустрінуться команди, які без перебільшення претендують на найвищі місця на п’єдесталі. Написати, що цей матч вартий Вашої уваги – не написати нічого. Цей матч – це справжня окраса аматорського футзалу на Львівщині.

У минулому турі обидві команди взяли «запланові» перемоги, а відтак команда, яка переможе у суботу, зможе ще міцніше адаптуватися вгорі турнірної таблиці. Обидві команди у своєму складі мають мінімум по дві хороші четвірки, напрацьовані комбінації і серйозні завдання. Від цих слів цей матч стає ще цікавішим.

12:20 КІВС-Енергія – 2 – GTL

Обидві команди невдало зіграли у стартових матчах чемпіонату, а відтак можна не сумніватися, що і «енергетики» і «логісти» з цих поразок зроблять правильні висновки.

У цій парі важко віддати перевагу якійсь з команд, значно легше передбачити доволі рівну боротьбу суперників. У цьому матчі переможе той, хто буде менше помилятися і зуміє краще реалізувати створені моменти.

13:30 NG Metal – in.IT

Ще одна пара, у якій зустрічаються дві команди, які перемогли у стартовому турі чемпіонату.

Обидві команди зараз «на ходу», а відтак це лише додає цікавості цьому поєдинку. Єдине лише запитання у скільки четвірок гратиме новий тренер «айтішників» Андрій Федюк. У першому турі in.IT грали трьома четвірками і це дало свій результат.

У Василя Дениса, ймовірно, кількість польових гравців буде меншою, проте це може йому зіграти лише на руку. NG Metal, як показав перший тур, буде претендентом на боротьбу за вершину турнірної таблиці. У цьому матчі «металісти» також виглядають фаворитами.

Асоціація футзалу Львівщини