Четвертий тур Гранд ліги Львівщини. Прев’ю (відеотрансляції)

У суботу, 15 серпня, на спортивному майданчику ліцею імені Пулюя відбудуться матчі четвертого туру чемпіонату Львівщини з футзалу на відкритих майданчиках.

10:00 NG Metal – КІВС-Енергія – 2

Матч, який сміливо можна охарактеризувати як «досвід проти молодості». У складі команди «металістів» чимало гравців, які свого часу понюхали пороху у Вищій лізі чемпіонату України, натомість увесь склад КІВСу за винятком Валерія Легчанова – гравці, які мріють там виступами.

Звичайно, у цьому матчі буде очевидний фаворит, однак команді Василя Дениса слід бути готовою до серйозного супротиву суперника і тривалої гри з п’ятим польовим гравцем.

11:10 DevPlanet – Бастіон

Ще один матч, у якому буде фаворит. Зважаючи на не найкращий старт літнього сезону переможцю зимового чемпіонату «Бастіону» уже явно не бажано втрачати очки, адже будь-яка втрата може зменшувати шанси «Бастіона» опинитися у четвірці кращих команд за підсумками чемпіонату.

Можна не сумніватися, що перемогти «планетраних» «Бастіону» буде непросто. Останні на лідерів налаштовуються по-особливому, а матчі з командою Ігоря Кудінова для DevPlanet вдаються непогані. Принаймні так було у зимовому чемпіонату. Як завершиться перший матч літнього сезону між цими командами, дізнаємося зовсім скоро.

12:20 GTL – Avenga

«Айтішники» набрали непогану ходу в чемпіонаті і наразі перемагають усі команди, які є на їхньому шляху. У матчі з «логістами» підопічні Євгена Москвіна також виглядають фаворитами. Втім, недооцінювати у Гранд лізі нікого не можна. І це продемонструвала команда GTL наприкінці зимового сезону, коли несподівано обіграла NG Metal.

Чи варто очікувати інтриги у цьому матчі у великій мірі залежить від того, як команда Ігоря Романишина побудує свою гру в обороні. В окремих матчах у зимовому сезоні гравці GTL робили це дуже добре.

13:30 Галицька Здоба – in.IT

Без перебільшення центральний матч туру. Обидві команди у цьому чемпіонаті уже мають в пасиві по одній поразці, однак просто так обіграти себе нікому не дають. Цей матч, зважаючи на «літні» зміни в обох командах, обіцяє бути цікавим та напруженим. Цікавим він буде і в тренерському плані, адже один проти одного гратимуть відомі футзалісти Андрій Федюк та Сергій Тригубець.

Ймовірно, у цьому матчі «Галицькій Здоба» знову допоможе тріо потужних гравців з Городенки, однак можна не сумніватися, що гравці in.IT уже до цього добре підготувалися.