Друга Ліга України. Огляд та статистика матчів 6-го туру

Чемпіонат України серед команд другої ліги (Львівський відбірковий етап). Емоції шостого туру. Початок 2021 року вдався не всім. Хтось не зумів  оговтатись від нещодавніх святкувань, а дехто, навпаки, з великим нетерпінням очікував шостого туру.
«Бастіон» - «Avenga» - 8:4

Дуцяк Ор., Лютий А., Дуцяк Ол., Лужецький С., Проць Р.О.

Гриник Володимир, 30 (8:4)

MFC Bastion: Чабан М. – А 21;   Avenga: Морикишка Я. – А 4, Смага Л. – А 14, Патько О. – А 25

Підопічні Євгена Москвіна залишались єдиною командою, яка не програвала в рамках чемпіонату. У чотирьох матчах гості зуміли набрати 10 залікових балів та розпочали Новий рік в якості лідера. Господарі у свою чергу не мали чим похизуватись. Дві поразки та стільки ж перемог змушували підопічних Ігоря Кудінова зі старту гри вмикати максимальні швидкості. Уже на 5 хвилині старання «Бастіону» увінчались успіхом. Любуська забив перший м‘яч команди в Новому році. Підтримав почин партнера через 40 секунд Гриник - 2:0. Скоротити гандикап до мінімуму вдалось Москвіну, але ще до перерви Чабан знову збільшив перевагу. Заключна 15- хвилинка стала показовою для Цимбаляка і компанії. Спершу Назар оформив дубль, а на 20 хвилині другим м‘ячем відзначився Чабан. На цьому феєрія голів не завершилась. Знову свої індивідуальні якості продемонстрував Євген Москвін - 6:2. До фінального свистка залишалось достатньо часу і найкраще ним скористався Гриник. Володимир у цій грі оформив хет-трик. Два рази своє прізвище до протоколу гравець записав між 23 та 30 хвилинами. Поміж тим дещо скоротити відставання вдалось Патьку та Дудашу. Отож, 8-4 на користь номінальних господарів.
«in.IT» - «Ураган - 3» - 0:0

Козак Т., Кузьмін А., Дуцяк Ор., Лютий А., Проць Р.О.

in.IT: Саприка Р.- А 26, Писько Я. – А 28;  Ураган-3: Бессонов І. – А 22

Центральна зустріч шостого ігрового дня пройшла без голів. Поєдинок «атішників» проти «драконів» цілком справедливо можна було порівняти не з шаховою партією, а хокейним матчем. З початком стартового свистка в очах гравців обох команд було помітне полум‘я, яке в жодному разі не нагадувало бенгальський вогник. Якщо в дебюті першого тайму суперники більше намагались ловити один одного на помилках, то уже з 10 хвилини медичний персонал все частіше вибігав на майданчик, аби надати допомогу гравцям після доволі жорстких зіткнень. Цікаво, що лише наприкінці другої половини гри команди обмінялись стовідсотковими моментами. Удар Федюка парирував Гуйван, а після пострілу Бессонова «in.IT» врятував Грицків. У підсумку нульова нічия.
«DevPlanet» - «КІВС Енергія - 2» - 1:3

Дуцяк Ол., Лизан Н., ЛужецькийС., Дуцяк Ор., Проць Р.О.

Голи:

Хорош Юрій, 3 (0:1)

Хорош Юрій, 5 (0:2)

Савін Олег, 12 (1:2)

Квасній Ярослав, 13 (1:3)

Завершувалась субота матчем між аутсайдерами. Дублери «Енергії» прекрасно розпочали звітну зустріч і до 5 хвилини змусили Боднара двічі діставати м‘яч з сітки власних воріт. Як у першому, так і другому епізоді найбільше постарався Хорош. Лише після двох швидких голів гості дещо заспокоїлись та дозволили супернику перевірити на міцність власного голкіпера. Яремчук у рамці гав не ловив. Спершу відбив дальній удар Павліва, а після цього не дозволив відзначитись Сікачу. Розлючені своїм невезінням господарі все-таки скоротили відставання. Постарався Савін. Щоправда радість на обличчі «планетарників» тривала не довго. Уже через мить індивідуальні дії Кваснія знову засмутили Боднара - 1:3. Після перерви сценарій матчу не змінився. Одні хотіли, але не змогли, тоді як інші впевнено грали від оборони і зберегли здобуту в першому таймі перевагу.