Перша ліга Чемпіонату Львівщини. Огляди туру та статистичні дані

Перша ліга Чемпіонату Львівщини. Зміна лідера та бенефіс Миколи Яремка. Новий рік приніс глядачам одразу два захоплюючих поєдинки. Спершу на майданчик ПС «Галичина» вийшли команди, що розділяли другу і третю сходинки, а в наступній зустрічі  «Скала» із Вільховця створила чергову сенсацію.
«Львівська Хвиля» - «Галицька Здоба» - 3:5

Лютий А., Лужецький С., Козак Т., Дуцяк Ор., Пашковський С.Ф.

Лущак Іван, 47 (3:5)

Хоч в активі команд перед стартом гри були однакові показники, але фаворитом все одно залишались «пекарі». Невдача у попередній грі проти «Скали» змусила підопічних Сергія Тригубця увімкнути максимальні оберти з початком стартового свистка. Найбільше до слів наставника прислухався Андрій Коваль, який ще в першому таймі оформив хет-трик та приніс номінальним гостям чудовий гандикап. Початок другої половини теж пройшов за домінування «Галицької Здоби». На 28 хвилині Богданов зробив рахунок - 0:4. Лише після цього господарі спромоглися забити двічі. Правда одного разу у власні ворота. Спершу Дмитро Жук відквитав один м‘яч, а хвилиною пізніше Іван Лущак відзначився автоголом. Повернути інтригу «радійникам» було вкрай важко, але на свої голи Макара і вищезгаданий Лущак все-таки напрацювали. Отож, 3-5 на користь новоспеченого лідера Першої ліги.
«Скала» Вільховець - «in.IT Географ ЛНУ - 2» - 3:2

Дуцяк Ор., Лужецький С., Лизан Н., Кузьмін А., Гранківський Г.І.

Голи:

Петрань Роман, 14 (0:1)

Яремко Микола, 15 (1:1)

Яремко Микола, 25 (2:1)

Буцик Олег, 45 (2:2)

Яремко Микола, 50 (3:2)

Скала (Вільховець) : Баб’як Д. – А 50, Протечко С. – А 50;  in.IT-Географ-ЛНУ:  Кураш О. – А 27, Гринишин О. – R 50

Головна сенсація учорашнього дня відбулась в заключному матчі. Вільховець, який тижнем раніше відібрав очки у «Галицької Здоби» поклав на лопатки «географів». До цього поєдинку в активі команди Ігоря Піха налічувалось 9 очок. Стовідсотковий показник дублерів «in.IT» зумів зіпсувати в першу чергу Яремко. Десятому номеру «Скали» у цій грі вдавалось майже усе. Спершу Микола зрівняв рахунок після влучного пострілу Петраня, а за секунду до перерви взагалі вивів господарів уперед - 2:1. Гегемонія гравців з Вільховця тривала до 45 хвилини, поки Буцику не вдалось відновити паритет. Задовільнитись нічиєю гості не захотіли. І як говориться в прислів‘ї: «краще синиці в руках захотіли журавля в небі». На жаль, для уболівальників «in.IT Географ ЛНУ - 2» жодного птаха їх команді не вдалось втримати. Більше того, на заключній хвилині матчу Яремку вдалось оформити хет-трик та заговорити про себе, як героя п‘ятого туру.