Друга ліга Львівщини 20-21. Огляди та статистичні дані

Найцікавіші моменти 4-го туру Чемпіонату Львівщини серед команд другої ліги. У трьох поєдинках неділі було забито 16 голів та показано лише дві жовтих картки. Причому «гірчичники» отримували виключно гравці «Динамо Інвест».
«Шувар» - «Галицька Здоба - 2» - 0:5

Якимишин І., Жукровський М., Войтик Н., Болізюк В., Вайда Г.І.

Голи:

Куцик Ігор (у свої ворота), 14 (0:1)

Матляк Микола, 35 (0:2)

Матляк Микола, 36 (0:3)

Стефанків Богдан, 36 (0:4)

Панасюк Олег, 37 (0:5)

Поки господарі продовжували святкувати Новий рік, то гості відкинули усі поза футзальні справи в сторону та зосередились на результаті. Перший тайм проходив в досить рівній боротьбі. Суперники насамперед намагались не пропустити, адже до очної зустрічі підійшли з однаковою кількістю залікових балів. Чекати на першу помилку довелось 14 хвилин, доки Ігор Куцик не спрямував м‘яча у власні ворота - 0:1. В другій половині зустрічі «пекарі» уже грали по результату та в період з 35 по 37 хвилину ще чотири рази покарали суперника за необережність. Дублем відзначився Матляк та ще по одному разу Стефанків і Панасюк.

«Динамо Інвест» - «Гончари» - 4:3

Войтик Н., Щепанський О., Якимишин І., Жукровський М., Кульчицький І.Є.

Динамо Інвест: Петрик Є. – А 30, Сачко Р. –  А 31

Справжній трилер відбувся в другому поєдинку четвертого ігрового дня. Після першого тайму між динамівцями і гончарами для господарів нічого не віщувало лиха. Команда Віктора Критовича впевнено перемагала з рахунком 2-0. В дебюті зустрічі постарались Навинкевич і Павелчак. Найцікавішими виявились заключні 15 хвилин матчу. Спершу гості завдяки дублю Івченка зрівняли рахунок, однак за хвилину до фінального свистка знову пропустили. Білецький класно зіграв на добиванні - 3:2. Часу залишалось не так багато, хоча «Гончари» і цього разу зуміли відновити статус-кво. Помилкою голкіпера - Петрика скористався Чорний. Здавалось, що нічия у зустрічі неминуча, але за лічені секунди до сирени воротар «Динамо Інвест» з антигероя перетворився у головну персону вечора, завдавши вирішального пострілу в матчі.
«ФЕСТ» - «Армікс» - 2:2

Болізюк В., Жукровський М., Щепанський О., Войтик Н., Вайда Г.І.

Голи:

Смолинець Руслан, 19 (0:1)

Бурий Богдан, 21 (1:1)

Дуда Ігор, 39 (1:2)

Кірик Сергій, 40 (2:2)

Свою другу поспіль нічию в рамках чемпіонату здобули «білки». Відзначити фаворита перед стартом заключного матчу четвертого туру не наважився ніхто. Клас суперників приблизно однаковий та й на майданчику перепитії відбувалась, мов карусель. Якщо кінець першого тайму був за гостями, то початок другого за господарями. На гол Смолинця тією ж монетою відповів Бурий - 1:1. Ближчими до перемоги все ж таки були гравці «Арміксу». На 39 хвилині Дуда вивів останніх вперед, однак перед фінальним свистком Кірик знову відновив паритет - 2:2.