Друга ліга України. «Ураган -3» сильніший за «DevPlanet»

"DevPlanet» - «Ураган - 3» - 0:3

Голи: Британ А. 7, 28 хв., Петросюк С. 23 хв.

У перенесеному матчі другого туру команда з Івано-Франківська завдяки своїй наполегливості перемогла аутсайдера турнірної таблиці.

З перших хвилин гри ніхто не побіг стрімголов відкривати рахунок. То одні, то інші чекали на помилку. На жаль, львів‘яни її допустили першими. На екваторі тайму Андрій Британ застав зненацька кіпера господарів і ударом від стійки воріт вивів «драконів» вперед - 0:1. Пропущений м‘яч став легким нокдауном для підопічних Євгена Москвіна. Як не намагались гравці «DevPlanet» до перерви зрівняти рахунок та їх спроби виявились марними.

Після відпочинку гості не збавили швидкостей та завдяки високому пресингу змусили суперника помилятись ще більше. Інтригу в поєдинку до середини другого тайму збергіав Антон Денчук. Яскраві сейви юного воротаря залишали надію для господарів поки до справи не взявся Петросюк. На 23 хвилині Святослав подвоїв перевагу для «драконів» - 0:2. У заключний відрізок матчу «DevPlanet» пішов у ва-банк. Гра з п‘ятим польовим також не принесла дивідендів. Більше того дублери «Урагану» забили втретє. Крапку в грі своїм дублем поставив Британ.

Завдяки перемозі команда Юрія Іванишина піднялась на першу сходинку, яку тепер розділяє разом з «Avenga» та «in.IT».