Запросили друзів на спаринг

Яскраві емоції подарували уболівальникам учасники товариського турніру «Запроси друзів на спаринг». Ініціативу Асоціації футзалу Львівщини підтримали в управлінні спорту Львівської міської ради, Львівській обласній державній адміністрації та Львівській асоціації футболу.
Згідно положення участьу турнірі, основною метою  якого була популяризація футзалу та зміцнення командного духу і корпоративної культури в колективах, могли взяти працівники апарату, керівники структури, депутати. Обов'язковою умовою була присутність у заявковому складі хоча би одної дівчини.  Напередодні турніру організатори провели кубкову систему жеребкування та визначали півфінальні пари. Першими на паркет палацу спорту «Галичина» вийшли представники Асоціації футзалу Львівщини та Львівської асоціація футболу. Інтрига у цьому поєдинку тривала доти, поки усі свої навики не почав демонструвати Юрій Можаровський. Досвідчений арбітр української прем‘єр-ліги за два тайми оформив покер і вивів свою команду до головного поєдинку турніру.
В іншій півфінальній сутичці було значно цікавіше. Львівська міська рада зусиллями начальника управління спорту - Антона Нікуліна доволі швидко відкрила рахунок. Втім, радість тривала недовго. Представники обласної державної адміністрації відповіли трьома голами і гарантували собі участь в фіналі. Міг завадити такому перебігу подій Богдан Пастернак, але забитий м’яч наприкінці матчу, на жаль, для ЛМР ситуації не змінив.
В матчі за бронзу команди на обох забили аж 15 голів. З них більшу половину записали собі до активу гравці Асоціації футзалу Львівщини. Таким чином організатор змагань посів почесне третє місце.
Найпалкіше було у фіналі. Заключна гра виправдала усі очікування. Тричі по ходу зустрічі Львівській асоціації футболу вдавалось виходити вперед і стільки ж разів облдержадміністрація знаходила у собі сили наздогнати суперника. Спершу на гол Можаровського відповів Лесько. На старті другого тайму Богдан Грисьо вивів ЛАФ знову вперед. Правда, тут же Міндзяк відповів тією ж монетою. Через мить вдруге у матчі вдалось відзначитись Юрію Можаровському, однак не пройшло і хвилини як Лесько відновив паритет. У заключні епізоди матчу суперники грали значно обережніше і лише в серії шестиметрових ударів визначили переможця. Фортуна того вечора була на боці Львівської асоціації футболу, яка стала першим переможцем «Спарингу Друзів».