Чемпіонат Львівщини Перша ліга 20-21

За крок до тріумфу. У Першій лізі Чемпіонату Львівщини усе без змін.
Цього вікенду «Галицькій здобі» довелось провести два непростих поєдинки в рамках Чемпіонату Львівщини серед команд Першої ліги. Суперниками пекарів були «Мостиська» та «in.IT - Географ ЛНУ - 2». В ще одному матчі «Львівська Хвиля» визначала сильнішого з «КІВС Енергією - 3»
«Галицька здоба» - «Мостиська» - 8:6
Голи: Стефанків Б. 29, 35, 39 хв., Сивак Д. 34 хв., Махинька О. 38, 50 хв., Коваль А. 42 хв. Горбей О. 43 хв. - Матис А. 12, 20 хв., Серняк А. 17 хв., Щур Т. 28 хв., Шагало А. 33 хв., Кульматицький Ю. 35 хв.
Феєрія голів, дивовижний камбек та чудові емоції. Підбирати до цього протистояння можна було ще десятки інших словосполучень. Правда від цього в скарбничку команди з Мостиськ очок не прибавиться. Розпочалось для останніх все, мов у казці. Дубль Матиса гол Серняка і Щура дозволили гостям лідирувати з перевагою у 4 м‘ячі. Лише після цього господарі прокинулись і зусиллями Стефанківа перервали супернику приємний сон. Втім, за мить Шагало знову повернув переконливу перевагу на що пекарі відповіли пострілом Сивака. На 35 хвилині команди знову обмінялись голами. Спершу Кульматицький, а в наступній атаці вдруге Стефанків записали свої прізвища до протоколу - 6:3. Ну, а далі фортуна покарала за марнотратство «Мостиська» та повернулась обличчям до «Галицької здоби». Дубль Махиньки, третій м’яч Стефанківа, гол Коваля і Горбея принесли лідеру чемпіонату вольову перемогу з результатом 8-6.
Уже через добу колектив Сергія Тригубця на 80 відсотків гарантував собі чемпіонство. В перенесеному поєдинку шостого туру пекарі здолали географів 4:2. На дубль Стефанківа та голи Коваля і Сивака гості відповіли м‘ячем Салимахи, а пізніше Грицьківа. Тепер в активі лідера 22 залікових бали та 10 очок переваги від найближчого переслідувача.
«Львівська Хвиля» - «КІВС Енергія - 3» - 4:7
Голи: Макара О. 1, 41, 43, 50 хв. - Лютий Н. 3 хв., Хоцянович О. 9 хв., Перун О. 14 хв., Хорош Ю. 19, 26, 37, 46 хв.
Хороший темп в останніх зустрічах демонструє «Енергія - 3». Зокрема знову доводиться виокремити індивідуальні дії Юрія Хороша, якому вдалось оформити покер. Аналогічний показник також вдався Макарі. Однак підтримка в останнього була менш ефективна, аніж у «енергетика». Ще по разу у складі номінальних гостей забивали Лютий, Перун і Хоцянович.