Друга Ліга України.

in.IT» в гостях поступається «Сервіту»
«Сервіт» Київ - «in.IT» - 3:1
Голи: С. Романовський 20 хв., В. Атаманенко 21, 22 хв. - В. Когут. 10 хв.
Згідно жеребу чемпіонату України між командами Другої ліги підопічні Андрія Федюка у хорошу настрої вирушили до столиці. На львів‘ян очікував чемпіон київського відбору «Сервіт». У попередніх публікаціях ми описали суперника «in.IT» та наголошували про сильні сторони киян. На жаль, побоювання стосовно гри у п‘ять польових та бомбардирський хист Атаманенка змусили капітулювати галичан.
Правда, розпочався матч для гостей краще не придумаєш. На 10 хвилині зустрічі Володимир Когут скористався помилкою Дєнюжкіна та покотив «шкіряного» у пусті ворота суперника. Перевага львів‘ян могла збільшитись уже через мить та постріл Саприки прийняв на себе кіпер господарів. Зрівняли рахунок гравці «Сервіту» перед самим свистком на перерву. Захист гостей проспав Романовського, який ударом з близької відстані відновив паритет - 1:1.
Початок другого тайму в цьому матчі може стати вирішальним за підсумками обох протистоянь. Надто легко Вадим Атаманенко в період однієї хвилини оформив дубль. Спершу ударом з 15-ти метрів за допомогою рикошету вивів киян вперед, а згодом замкнув дальню стійку після прострілу партнера - 3:1. Надалі у грі більше домінували футзалісти «in.IT», але ні досвід Федюка, ані поперечка після удару Писька чогось більшого «айтішникам» не принесли.
Нагадаємо, що через тиждень у Львові команди зіграють матч-відповідь, який і визначить представника «Фіналу Восьми».