Вітаємо Юрія Яремчука

Юрій Яремчук - кращий голкіпер  Чемпіонату Львівщини серед команд Першої ліги сезону 2020-2021 років
Асоціація футзалу підвела підсумки сезону 2020-2021 років у Першій лізі Львівщини. В номінації кращий голкіпер ліги нагороду отримав воротар
КІВС "Енергія"-3 - Юрій Яремчук.
15-річний голкіпер КІВС своєю грою продемонстрував високий рівень гри а також те, що він є одним із найперспективніших голкіперів на цій позиції. Також Яремчук являється наймолодшим гравцем ліги. Для молодого голкіпера нашого клубу цей сезон складається як найкраще. Яремчук з початку сезону зарезервував за собою основне місце практично у всіх командах клубу. Вдалий дебют у КІВС "Енергії-2" у Другій лізі України (Львівський відбірковий етап), далі не менш якісні виступи за команди клубу U-15, U-17 та U-19. Окрім цього талант та працездатність  голкіпера була оцінена менеджментом ФК "Енергія" , який включив Юрія у заявку на сезон Favbet Екстра-ліги України. Яремчук навіть появився на майданчику у складі "енергетиків" в матчі проти футзального клубу "Кардинал-Рівне", незважаючи на те, що деюбт виявився коротким (на час надання допомоги травмованому Пітулі), це не завадило Яремчукові увійти в історію цбого турніру як наймолодший учасник.
Гра голкіпера була відзначена організаторами юнацьких та дорослих змагань. Так, Юрій Яремчук протягом сезону 2020-2021 років став кращим голкіпером Дитячої футзальної ліги U-16,  кращим голкіпером Чемпіонату України U-15 (Вища ліга). І тепер отримав визнання в Першій лізі Чемпіонату Львівщини серед дорослих команд.