Кубок України серед жінок 2021

Найближчим часом починають свій шлях у  розіграшіКубку України серед жіночих команд сезону 2021/2022 р. р.  дівчата з команди "Новий Львів".

  У зоні «Захід» боротьбу за вихід до фіналу Кубку України поведуть чинний володар Кубка команда «Леонас – Університет Драгоманова» (Київ), «Дніпро» (Черкаси), «Легіон» (Луцьк) та «Новий Львів» (Львів). У зоні «Схід», відповідно, за путівку до фіналу боротимуться «ЗХО-Tesla» (Харків), «Багіра-ДЮСШ» (Лиман), «Луганочка» (Луганська область) та «Синельникове» (Дніпропетровська область). Пропонуємо Вашій увазі результати жеребкування чвертьфінальної стадії Кубку України серед жінок.

Зона «Захід»

«Легіон» (Луцьк) – «Леонас – Університет Драгоманова» (Київ)
«Дніпро» (Черкаси) – «Новий Львів» (Львів)

Зона «Схід»

«Луганочка» (Луганська обл.) – «Багіра-ДЮСШ» (Лиман)
«ЗХО-Tesla» (Харків) – «Синельникове» (Дніпропетровська обл.)

Розклад матчів на всіх стадіях розіграшу Кубку України серед жінок сезону 2021/2022 р. р.

1/4 фіналу (перші матчі): 10-12 вересня
1/4 фіналу (матчі-відповіді): 17-19 вересня
1/2 фіналу (перші матчі): 24-26 вересня
1/2 фіналу (матчі-відповіді): 1-3 жовтня
Фінал: 17-19 грудня

В рамках підготовки до цього турніру команда Асоціації футзалу Львівщини провела товариський спаринг проти ЖФК «Новий Львів» . Матч відбувся на відкритому майданчику зі штучним покриттям, що на вулиці Тернопільській, – саме там народилася і тренується дівоча футзальна команда ЖФК «Новий Львів» під керівництвом Катерини Іванович та Ігоря Случика. «Хоч і наша команда здобула перемогу у цьому матчі, результат тут немає жодного значення, - зазначив  Мирослав Хом’як, президент Асоціації футзалу Львівщини. – Нам приємно, що саме ми стали першими спаринг-партнерами команди дівчат, яка, сподіваюсь, у недалекому майбутньому гідно представлятиме наш регіон у всеукраїнських змаганнях. Зараз будемо активно працювати в тому напрямку, аби дівчата отримали належні умови для розвитку та тренувань, а також отримали різнобічну підтримку, в тому числі і фінансову. Наш спаринг показав, що кілька дівчат під керівництвом свого лідера Катерини Іванович будуть рости і прогресувати. Втім, це буде можливо лише тоді якщо будуть тренуватися та багато працювати над собою. Я вірю в їхнє майбутнє». Побажаємо нашим дівчатам успіху на шляху великого футзалу