«Тарантіно» - володар Кубка Дрогобиччини

Минулими вихідними у спортивному залі ДЮСШ ім. Івана Боберського  фінальним поєдинком за Кубок завершився футзальний марафон у вищій лізі Дрогобиччини.

Нагадаємо, що цьогоріч у ньому взяли участь 10 команд. За підсумками чемпіонату бронзові нагороди дісталися команді «СтаР» (керівник Р. Стасінчук), срібло вперше завоювала молода та амбітна команда «ДКНГ-GREINPLAST» (керівник Ю. Мацигін, представник В. Петренко, тренер А. Суда), а чемпіонство виборола команда «Тарантіно» (керівник Ю. Чигрин).

Фінал Кубка Дрогобиччини-2018, у який вийшли чинний чемпіон та срібний призер чемпіонату, з великим нетерпінням очікувався усіма шанувальниками  футзалу в регіоні. Перепитії цього двобою виправдали сподівання навіть у вишуканих поціновувачів цієї гри, а їх в залі зібралося чимало.

Зусиллями Рудавця, Ковельського та Тарасовича «Тарантіно» повела 3:0 і саме з таким рахунком завершили перший тайм.

Невідомо, що сказав тренер «ДКНГ- GREINPLAST» своїм підопічним у перерві, але в другому таймі їм вдалося перевернути усе з ніг на голову – команда вигравала з рахунком 6:4. Втім, ключовою у матчі виявилася гра «Тарантіно» з п’ятим польовим гравцем. Команда Івана Ільчишина зуміла забити тричі і в підсумку перемогти з рахунком 7:6. Що цікаво, переможний гол гравці «Тарантіно» забили за вісім секунд до завершення матчу. Що цікаво, «Тарантіно» виграло Кубок Дрогобиччини другий рік поспіль.

Після завершення фінального матчу завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту відділу молодіжної політики, сім’ї та спорту виконавчого комітету Дрогобицької міської ради Орест Соломчак та від імені Асоціації футзалу Львівщини (президент Мирослав Хом’як) і її дрогобицького відділення (керівник Микола Лук’янченко), а також  член Президії АФЛ, куратор арбітражу АФЛ Роман Проць нагородили переможців і призерів змагань.

Традиційно підприємець Руслан Стасінчук відзначив цінними подарунками лідерів команд та переможців в індивідуальних номінаціях. Серед них: Рудавець Тарас, Тарасович Тарас, Ільчишин Іван, Сусяк Назар, Даців Назар, Суда Андрій, Коханчик Андрій, Шишка Мар’ян, Пупін Юрій, Шакалець Роман, Тершак Ігор, Бориславський Роман, Хомин Павло та арбітри фінального матчу Богдан Осяк та Андрій Кузьмін.