Продовжується вдосконалення молодих арбітрів Асоціації футзалу Львівщини

У понеділок, 12 лютого, у конференц-залі Гал-інфо (вул. Міцкевича, 8) відбулося четверте заняття Школи молодого арбітра Асоціації футзалу Львівщини, на якому куратор системи арбітражу АФЛ Роман Проць (згідно тематичного плану) розкрив усі нюанси Правила 4 з діючих Правил гри. 

 

З цікавістю молодь сприймала і методичні поради з розділу «Трактування Правил гри з футзалу та рекомендації для арбітрів» відносно матеріалу, який вивчали. 

Як і на попередньому занятті, пожвавлення викликало обговорення відеоматеріалів, серед яких були і фрагменти з головного футзального форуму Європи, що днями завершився у Любляні.

Наступного понеділка заплановане проведення чергового заняття, темою якого буде Правило 5 і прискіпливий розгляд прав та обов’язків арбітра.

Принагідно зазначимо, що навчання у Школі безкоштовне, вдосконалюватися можуть усі бажаючі без вікових обмежень. Додаткова інформація  за телефоном 067-764-40-78 – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спортивних дисциплін ДДПУ, арбітр національної категорії з футзалу Роман Омелянович Проць.