У Золочеві завершився турнір з футзалу пам’яті Зеновія Дудара (ВІДЕО)

17-18 лютого у спортивному залі Навчального центру Національної гвардії України у Золочеві відбувся традиційний районний турнір з футзалу, присвячений вшануванню пам’яті першого президента золочівського футбольного клубу «Дружба» Зеновія Дудара.

 

У змаганнях взяли участь вісім команд:

Група «A»: «Стрипа» с. Бримівці, «Сокіл» с. Андріївка, «Будівельник» с. Словіта, «Шахта» с. Новоселище.

Група «B»: «Городилів» с. Городилів, «Січ» с. Заболотці; «Темп» с. Плугів, «Динамо» м. Золочів.

За підсумками одноколового турніру та серії плей-офф переможцями стали гравці команди «Шахта» з села Новоселище. У фіналі з рахунком вони лише у серії пенальті обіграли команду «Темп» з села Плугів. Бронзовими призерами стали гравці золочівського «Динамо», які також у серії пенальті перемогли «Сокіл» з Андріївки.

У номінаціях кращого воротаря, захисника, нападника та гравця відзначились такі футболісти: Олександр Силенюк («Динамо») – кращий воротар, Сергій Комар  («Темп») – кращий захисник, кращий нападник – Віталій Лелюх («Сокіл») і кращий гравець – Роман Бардокін («Шахта»).

Після завершення турніру переможців та призерів змагань привітали начальник Навчального центру Національної гвардії України полковник Михайло Кулик, та особливий гість – віце-президент Асоціації футзалу Львівщини Ігор Матвійчук.