Кубок ЛНУ: визначено ім'я переможця нижчої ліги

У понеділок, 21 травня, відбулися змагання за втішний трофей Кубку ЛНУ імені Івана Франка з футзалу. Колективи визначали найсильнішого на майданчику спорткомплексу "ЛНУ" (вул. Черемшини, 31). 

 

Спершу відбулися чвертьфінальні двобої у боротьбі за Кубок надії. Відверто нерівним вийшов матч між "Волинню" (ЮФ) та "Збірною філософського факультету". "Юристи" впевнено домінували у поєдинку та раз по раз втілювали свою перевагу у забиті м'ячі. Саме тому надупевнену перемогу "Волині" важко назвати випадковою - 8:1. "Мех-мат" довів свою потужність у поєдинку з "Комбінацією" - 4:1. Один з головних фаворитів на перемогу в Кубку надії - "Dream team" зі скрипом та все ж пройшов "Правничий коледж" - 1:2. В останньому чвертьфінальному двобої ФК "Математик" не помітив колектив "Фізики" - 3:0.

Півфінальні протистояння були неймовірно захопливими та інтригуючими. У першому матчі 1/2 фіналу "Волинь" (ЮФ) здобула перемогу над "Мех-матом" - 2:0. "Dream team" не виправдав реноме "можливого чемпіона" та у півфіналі поступився ФК "Математик" - 4:2.

Вирішальна дуель у гонитві за Кубком надії видалася просто окрасою змагань. Незважаючи на те, що впродовж основного часу матчу "Волинь" (ЮФ) та ФК "Математик" голів не забивали, футзальну напругу можна було різати ножем. Колективи дійшли до серії післяматчевих пенальті, яка, як вже знаємо, вважається лотереєю. Того дня щасливий квиток, схоже, був на руках у "математиків" і саме вони стали володарями Кубку надії ЛНУ імені Івана Франка.

Нагадаємо, що фінальний етап за основний Кубок ЛНУ імені Івана Франка з футзалу відбудеться вже у четвер, 24 травня.

Слід зазначити, що звітний турнір революційний, адже вперше є офіційним. Змагання відбуваються під егідою Асоціації футзалу Львівщини. Організаторами також виступили Студентський профком ЛНУ та ТМ "Моршинська".

Прес-служба АФЛ