Кубок ЛНУ: попереду фінальний етап турніру

У четвер, 24 травня, визначиться ім'я володаря Кубку ЛНУ імені Івана Франка з футзалу. Вісім найкращих студентських колективів Франкового вишу з'ясовуватимуть "хто ж дійсно гідний носити університетську футзальну корону?".

 

Спершу відбудуться чвертьфінальні двобої турніру. Першими на майданчик спорткомплексу "ЛНУ" (вул. Черемшини, 31) вийдуть команди "Ecoteam" та "Журфак". Останні матимуть на меті довести, що недарма вибороли медалі в одній із ліг зимового чемпіонату Львова, та, безперечно, захочуть показати "економістам" все, на що здатні. Ще один учасник зимового чемпіонату Львова з футзалу "Географ" поміряється з "Блискавкою". Колектив з оригінальною назвою "Бойові мангусти" побореться з командою "ФУФБ". У заключному чвертьфінальному матчі "Прикладники" зустрінуться з "Міжнаром".

Одразу ж після чвертьфінальних двобоїв відбудуться півфінальні протистояння, а згодом і матч за третє місце та фінальний поєдинок, у якому і визначиться ім'я п'ятого за ліком чемпіона Кубка ЛНУ імені Івана Франка з футзалу.

Нагадаємо, що звітний турнір цьогоріч вперше набув офіційного статусу, адже відбувається під егідою Асоціації футзалу Львівщини. Свою руку до організації спортивного свята для студентства доклав також Студентський профком ЛНУ та ТМ "Моршинська".

Розклад чвертьфінальних матчів Кубка ЛНУ з футзалу:

24 травня

СК "ЛНУ"

18:00 "Ecoteam" - "Журфак"

18:30 "Блискавка" - "Географ"

19:00 "Бойові мангусти" - "ФУФБ"

19:30 "Прикладники" - "Міжнар"

 

Прес-служба АФЛ