Гранд ліга Львова: "Максимус" та "Галицька Здоба" йдуть без втрат (фото, відео)

У суботу, 16 червня, на штучних полях СК «Електрон» (вул. Генерала Чупринки, 130) продовжилися змагання у Гранд Лізі Львова. Зокрема, було зіграно поєдинки четвертого ігрового дня.

Свої перші очки в чемпіонаті здобули гравці «GTL». По ходу гри «логісти» поступалися у рахунку – 0:1, але на останній хвилині гри після чудової комбінації таки зуміли вирівняти рахунок на табло. Влучний удар на рахунку Ярослава Лавріна.

«Фуджікура» - «GTL» - 1:1 (0:0)

«Фуджікура»: Гондецький, Буцик, Танечник, Вербний, Радько, Хавер, Якимов, Ковальчук, Бобилєв, Вишиваний

«GTL»: Савка, Ю. Лаврін, Я. Лаврін, Романишин, Хомченко, Хохлов, Баран

Голи: Вишиваний, 17 – Я. Лаврін, 30

Арбітри: Я. Сторожук, А. Лютий (обидва Львів)

Третій арбітр: А. Коломієць (Львів)

Спостерігач: Р. Проць (Дрогобич)

Продовжує перемагати «Максимус». На цей раз ця команда не відчула належного супротиву в грі проти «ІнтерФутзалу». Ще у першому таймі завдяки голам від Віталія Танського та Володимира Іляша «чорно-білі» зробили вагомий гандикап у рахунку.

Після перерви «Максимус» вже грав по результату, забив ще тричі й дозволив супернику відзначитися двічі. Красивим видався гол від воротаря «інтеристів» Віталія Бірова, який відзначився ударом через все поле.

«Максимус» - «ІнтерФутзал» - 6:2 (3:0)

«Максимус»: Караван, Савін, Москвитин, Танський, Галамага, Я. Михалюньо, В. Михалюньо, Хіреш, Іляш, Мик. Малецький, Міщишин

«ІнтерФутзал»: Біров, Павлюх, Мельничук, Харкевич, Кравець, Лащин, Кучір, А. Миколюк

Голи: Танський, 10, 26, Іляш, 11, 14, 21, Хіреш, 18 – Біров, 24, Кравець, 25

Арбітри:  І. Вишиваний (Львів), Ор. Дуцяк (Дрогобич)

Знову забив Юрій Когут. На цей раз тричі гравець «NG Metal» розписався у воротах «Спільноти», яка розгромно поступилася своєму супернику. Належний супротив ця команда зуміла чинити лише у першому таймі. Підсумок цього двобою – 7:1 на користь «NG Metal».

«Спільнота» - «NG Metal» - 1:7 (0:3)

«Спільнота»: Коциловський, Галицький, Миханишин, Галаджун, Залога, Музика, Лапка, Сидор, Ленько, Шокарев

«NG Metal»: Цюпка, Шняк, Рубан, Максимик, Кордоба, Костюк, Кольцун, Ю. Когут, Калуцький, Денис, Гасюк

Голи: Музика, 24 – Ю. Когут, 4, 23, 29, Калуцький, 11, 25, Максимик, 14, Кордоба, 18

Попередження: Ленько, 24

Арбітри: І. Вишиваний (Львів), Ор. Дуцяк (Дрогобич)

«Бастіон» у перші п’ять хвилин вирішив долю двобою в грі з «АК Старявою». Протягом цього проміжку часу підопічні Романа Коріня забили тричі, а після перерви довели свою перевагу в грі. «Старява» старалася, але у першу чергу через браків гравців не зуміла нічого протиставити своєму супернику.

«Бастіон» - «АК Старява» - 4:1 (3:0)

«Бастіон»: Морикишка, Кудінов, Любуська, Палиг, Аврам, Іванишин, Зінич, Чабан, Косий, Ременець, Беркумян, Кузь

«Ак Старява»: Бішко, Буньо, Гнатів, Іваночко, Кулик, Кульматицький, Лесько, Чорний, Чурко

Голи: Любуська. 2, Іванишин, 4, Косий, 5, Кузь, 29 – Кулик, 17

Попередження: Кулик, 15

Арбітри: Я. Сторожук (Львів), Ор. Дуцяк (Дрогобич)

У завершальному поєдинку четвертого туру «Галицька Здоба» перемогла «CoreValue». У цій грі все тривало до першого пропущеного голу. Після того, як гравець «пекарів» Назар Яцишин відкрив рахунок у зустрічі, підопічні Євгена Москвіна розкрилися, часто використовували гру з п’ятим польовим, яка належного результату їм не принесла. Вже у другій 15-ти хвилинці «здоба» забила у ворота свого суперника ще п’ять голів, на що «CoreValue» відповіло двічі.

«Галицька Здоба» - «CoreValue» - 6:2 (1:0)

«Галицька Здоба»: Стасюк, Шафранський, Яцишин, Лещишин, Мацик, Тригубець, Цимбаляк, Багряк, Яблонський, Павленко, Хлюбко

«CoreValue»: Дець, Петрушка, Є. Москвін, Свищ, Блащук, Перун, Дудаш, Вітровий, Шпак, Нагірний

Голи: Яцишин, 8, Шафранський, 17, Хлюбко, 20, 24,  Цимбаляк, 20, Тригубець, 26 – Дудаш, 18, Юлащук, 29

Попередження: Багряк, 15 – Дудаш, 29

Арбітри: Ор. Дуцяк (Дрогобич), Я. Сторожук (Львів)