Ветеранський чемпіонат до Дня Незалежності: відкрито реєстрацію команд

24 серпня у Львові відбудеться чемпіонат Львівщини з футзалу з ветеранів "55+". Наразі вже відкрито реастрацію команд. Ветеранська першість буде приурочена святкуванню 27-ої річниці незалежності України.

 

"Майбутня ветеранська першість, яка відбудеться 24 серпня, обов'язково буде привабливою для вболівальників. Вже зараз маємо попередню згоду від декількох дуже сильних, відомих команд. Наразі притримаю інтригу, не буду імена тих колективів називати. Сподіваюся, втім, що знайдемо й інших охочих взяти участь у популярних ветеранських змаганнях. Саме тому звертаюсь до представників команд "найдосвідченіших" з пропозицією до заявки. Такий турнір, переконаний, - хороша нагода для ветеранів приємно провести час у компанії давніх друзів, знайомих та довести, що порох з порохівниць таки не вивітрився", - зазначив заступник голови комітету ветеранського футзалу АФЛ Володимир Холявінський.

Слід додати, що ветеранська першість "55+" відбудеться на одному з найкращих майданчиків Львова - спорткомплексі "Медик" (вул. Горбачевського, 24). Змагання відбудуться під егідою Асоціації футзалу Львівщини.

Для детальнішої інформації щодо ветеранської першості "55+" та реєстрації команди для участі у турнірі звертайтесь за контактами:

097 253 0452 (Володимир Холявінський)

Прес-служба АФЛ