Дитяча Футзальна Ліга 19/20

2003-2004 р.н.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

М Команда І В Н П ЗМ ПМ РМ О
1. КІВС Енергія 03 10 7 2 1 55 20 +35 23
2. Старт 03 10 6 2 2 52 41 +11 20
3. Зубра 03 10 6 1 3 59 42 +17 19
4. ЛАГ 03 10 4 0 6 35 47 -12 12
5. ДЮСШ Мостиська 03 10 3 1 6 28 51 -23 10
6. ДЮСШ 3 03 10 1 0 9 29 57 -28 3

КАЛЕНДАР

Субота, 7 березня 2020
ДЮСШ 3 03 4:6 ЛАГ 03
11:20 | Дрім Тім Футзал Арена
КІВС Енергія 03 5:1 ДЮСШ 3 03
10:00 | Дрім Тім Футзал Арена
Субота, 29 лютого 2020
Зубра 03 13:2 Старт 03
18:10 | Дрім Тім Футзал Арена
ДЮСШ Мостиська 03 0:13 КІВС Енергія 03
17:20 | Дрім Тім Футзал Арена
Старт 03 5:5 ДЮСШ Мостиська 03
16:40 | Дрім Тім Футзал Арена
ДЮСШ 3 03 2:3 ДЮСШ Мостиська 03
15:00 | Дрім Тім Футзал Арена
Субота, 22 лютого 2020
КІВС Енергія 03 7:1 ДЮСШ Мостиська 03
18:30 | Дрім Тім Футзал Арена
ЛАГ 03 4:6 ДЮСШ Мостиська 03
17:30 | Дрім Тім Футзал Арена
Неділя, 16 лютого 2020
ДЮСШ 3 03 3:14 Старт 03
16:40 | Дрім Тім Футзал Арена
Зубра 03 8:1 ЛАГ 03
15:50 | Дрім Тім Футзал Арена
КІВС Енергія 03 5:1 Старт 03
14:50 | Дрім Тім Футзал Арена
ЛАГ 03 2:1 ДЮСШ 3 03
14:00 | Дрім Тім Футзал Арена
Неділя, 9 лютого 2020
ЛАГ 03 2:8 КІВС Енергія 03
14:40 | Дрім Тім Футзал Арена
ДЮСШ 3 03 4:6 Зубра 03
13:50 | Дрім Тім Футзал Арена
Зубра 03 2:5 КІВС Енергія 03
13:00 | Дрім Тім Футзал Арена
Неділя, 2 лютого 2020
ДЮСШ Мостиська 03 1:6 Старт 03
15:50 | Дрім Тім Футзал Арена
Зубра 03 3:1 ДЮСШ Мостиська 03
14:50 | Дрім Тім Футзал Арена
ЛАГ 03 3:4 Старт 03
14:00 | Дрім Тім Футзал Арена
Неділя, 26 січня 2020
Зубра 03 9:2 ДЮСШ 3 03
12:40 | Дрім Тім Футзал Арена
Старт 03 1:1 КІВС Енергія 03
11:50 | Дрім Тім Футзал Арена
ЛАГ 03 5:9 Зубра 03
11:00 | Дрім Тім Футзал Арена
Неділя, 22 грудня 2019
ДЮСШ Мостиська 03 1:5 ЛАГ 03
13:40 | Дрім Тім Арена
Старт 03 4:3 ДЮСШ 3 03
12:50 | Дрім Тім Арена
ДЮСШ Мостиська 03 7:1 Зубра 03
12:00 | Дрім Тім Арена
Неділя, 15 грудня 2019
ДЮСШ 3 03 4:5 КІВС Енергія 03
13:20 | Дрім Тім Футзал Арена
КІВС Енергія 03 5:5 Зубра 03
11:40 | Дрім Тім Футзал Арена
Старт 03 5:4 ЛАГ 03
10:00 | Дрім Тім Футзал Арена
Четвер, 28 листопада 2019
ДЮСШ Мостиська 03 3:5 ДЮСШ 3 03
19:00 | Дрім Тім Арена
КІВС Енергія 03 1:3 ЛАГ 03
18:10 | Дрім Тім Арена
Старт 03 10:3 Зубра 03
11:30 | Дрім Тім Арена
2005-2006 р.н.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

М Команда І В Н П ЗМ ПМ РМ О
1. Копа 10 9 1 0 59 16 +43 28
2. ДЮСШ 3 05 10 7 0 3 69 21 +48 21
3. Ямпіль 05 10 7 0 3 59 38 +21 21
4. ЛАГ 05 10 6 1 3 34 18 +16 19
5. КІВС Енергія 05 10 5 3 2 35 22 +13 18
6. Спарта 05 10 5 0 5 44 45 -1 15
7. Пошук 05 10 4 1 5 40 42 -2 13
8. Футзал Юніор 05 10 4 0 6 34 61 -27 12
9. Янів 05 10 3 2 5 35 33 +2 11
10. Зубра 05 10 1 0 9 25 63 -38 3
11. Солонка 05 10 0 0 10 14 89 -75 0

КАЛЕНДАР

Субота, 7 березня 2020
Зубра 05 0:3 ЛАГ 05
13:50 | Дрім Тім Арена
Вівторок, 3 березня 2020
Копа 3:0 Пошук 05
16:40 | Дрім Тім Футзал Арена
Солонка 05 0:3 КІВС Енергія 05
15:50 | Дрім Тім Футзал Арена
ЛАГ 05 3:0 Солонка 05
15:00 | Дрім Тім Футзал Арена
Субота, 29 лютого 2020
Футзал Юніор 05 0:11 ДЮСШ 3 05
13:20 | Дрім Тім Футзал Арена
Субота, 22 лютого 2020
Копа 4:3 ЛАГ 05
15:50 | Дрім Тім Футзал Арена
Футзал Юніор 05 2:6 Спарта 05
15:00 | Дрім Тім Футзал Арена
ДЮСШ 3 05 11:1 Зубра 05
14:10 | Дрім Тім Футзал Арена
Солонка 05 2:9 Янів 05
11:40 | Дрім Тім Футзал Арена
Пошук 05 4:8 КІВС Енергія 05
10:50 | Дрім Тім Футзал Арена
Ямпіль 05 10:1 Солонка 05
10:00 | Дрім Тім Футзал Арена
Субота, 15 лютого 2020
Янів 05 3:7 Ямпіль 05
18:20 | Дрім Тім Футзал Арена
Спарта 05 2:7 ДЮСШ 3 05
17:30 | Дрім Тім Футзал Арена
Ямпіль 05 11:2 Футзал Юніор 05
16:40 | Дрім Тім Футзал Арена
Футзал Юніор 05 0:6 КІВС Енергія 05
15:00 | Дрім Тім Футзал Арена
Субота, 8 лютого 2020
Копа 6:0 Янів 05
18:30 | Дрім Тім Футзал Арена
Ямпіль 05 1:6 Пошук 05
14:20 | Дрім Тім Футзал Арена
Пошук 05 15:1 Солонка 05
12:40 | Дрім Тім Футзал Арена
Солонка 05 0:17 ДЮСШ 3 05
11:00 | Дрім Тім Футзал Арена
Субота, 1 лютого 2020
КІВС Енергія 05 0:0 Копа
19:10 | Дрім Тім Арена
Зубра 05 3:7 Ямпіль 05
18:20 | Дрім Тім Арена
КІВС Енергія 05 2:2 Янів 05
17:30 | Дрім Тім Арена
ЛАГ 05 6:0 Спарта 05
11:40 | Дрім Тім Арена
ЛАГ 05 5:3 ДЮСШ 3 05
10:00 | Дрім Тім Арена
Субота, 25 січня 2020
ДЮСШ 3 05 3:0 КІВС Енергія 05
19:10 | Дрім Тім Футзал Арена
Ямпіль 05 5:4 Спарта 05
18:20 | Дрім Тім Футзал Арена
Зубра 05 1:8 Копа
15:50 | Дрім Тім Футзал Арена
Янів 05 0:3 Футзал Юніор 05
13:20 | Дрім Тім Футзал Арена
Пошук 05 3:9 Футзал Юніор 05
11:40 | Дрім Тім Футзал Арена
ЛАГ 05 1:3 Пошук 05
10:00 | Дрім Тім Футзал Арена
Субота, 18 січня 2020
Спарта 05 3:8 Копа
15:00 | Дрім Тім Арена
Зубра 05 4:6 Пошук 05
11:00 | Дрім Тім Арена
Субота, 28 грудня 2019
КІВС Енергія 05 2:2 ЛАГ 05
17:20 | Дрім Тім Арена
ДЮСШ 3 05 6:5 Янів 05
16:30 | Дрім Тім Арена
Копа 9:3 Футзал Юніор 05
15:40 | Дрім Тім Арена
Футзал Юніор 05 6:5 Солонка 05
14:00 | Дрім Тім Арена
Солонка 05 3:5 Зубра 05
12:20 | Дрім Тім Арена
Субота, 21 грудня 2019
Копа 7:4 Ямпіль 05
19:10 | Дрім Тім Арена
КІВС Енергія 05 2:3 Спарта 05
18:20 | Дрім Тім Арена
Спарта 05 7:6 Зубра 05
16:40 | Дрім Тім Арена
Пошук 05 2:2 Янів 05
12:30 | Дрім Тім Арена
Пошук 05 0:7 ДЮСШ 3 05
10:50 | Дрім Тім Арена
Неділя, 15 грудня 2019
КІВС Енергія 05 5:2 Зубра 05
12:30 | Дрім Тім Футзал Арена
ЛАГ 05 2:0 Янів 05
10:50 | Дрім Тім Футзал Арена
Субота, 14 грудня 2019
КІВС Енергія 05 7:6 Ямпіль 05
19:40 | Дрім Тім Футзал Арена
Пошук 05 1:6 Спарта 05
13:00 | Дрім Тім Футзал Арена
Субота, 7 грудня 2019
ДЮСШ 3 05 1:3 Копа
19:10 | Дрім Тім Арена
Ямпіль 05 3:2 ЛАГ 05
18:20 | Дрім Тім Арена
Зубра 05 0:7 Янів 05
17:30 | Дрім Тім Арена
Янів 05 7:3 Спарта 05
15:50 | Дрім Тім Арена
Субота, 30 листопада 2019
Солонка 05 1:11 Копа
13:01 | Дрім Тім Арена
ЛАГ 05 7:3 Футзал Юніор 05
13:00 | Дрім Тім Арена
Спарта 05 10:1 Солонка 05
12:49 | Дрім Тім Арена
ДЮСШ 3 05 3:5 Ямпіль 05
12:49 | Дрім Тім Арена
Футзал Юніор 05 6:3 Зубра 05
12:47 | Дрім Тім Арена
2007р.н.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

М Команда І В Н П ЗМ ПМ РМ О
1. ДЮСШ 1 Рочин 07 8 7 1 0 52 12 +40 22
2. ДЮСШ Мостиська 07 8 6 1 1 72 23 +49 19
3. Динамо Левандівка 07 9 5 1 3 40 36 +4 16
4. КІВС Енергія 07 8 5 0 3 42 24 +18 15
5. Галич Лицар 07 8 5 0 3 43 28 +15 15
6. Спарта 07 8 4 1 3 24 32 -8 13
7. Футзал-Юніор 07 8 1 1 6 40 73 -33 4
8. Лапаївка 9 1 1 7 28 63 -35 4
9. Солонка 07 8 0 0 8 13 63 -50 0

КАЛЕНДАР

Середа, 4 березня 2020
Галич Лицар 07 0:2 Спарта 07
17:00 | Дрім Тім Футзал Арена
ДЮСШ Мостиська 07 1:1 ДЮСШ 1 Рочин 07
16:00 | Дрім Тім Футзал Арена
ДЮСШ Мостиська 07 3:0 Солонка 07
15:00 | Дрім Тім Футзал Арена
Неділя, 23 лютого 2020
ДЮСШ Мостиська 07 17:4 Футзал-Юніор 07
16:40 | Дрім Тім Футзал Арена
КІВС Енергія 07 7:1 Лапаївка
12:30 | Дрім Тім Футзал Арена
Субота, 15 лютого 2020
Спарта 07 6:2 Футзал-Юніор 07
15:50 | Дрім Тім Футзал Арена
ДЮСШ 1 Рочин 07 8:3 Галич Лицар 07
14:10 | Дрім Тім Футзал Арена
ДЮСШ 1 Рочин 07 7:2 Лапаївка
12:30 | Дрім Тім Футзал Арена
Солонка 07 0:7 Галич Лицар 07
11:40 | Дрім Тім Футзал Арена
Солонка 07 2:6 Динамо Левандівка 07
10:00 | Дрім Тім Футзал Арена
Субота, 8 лютого 2020
ДЮСШ 1 Рочин 07 4:1 КІВС Енергія 07
17:40 | Дрім Тім Футзал Арена
Спарта 07 1:4 ДЮСШ 1 Рочин 07
16:00 | Дрім Тім Футзал Арена
Галич Лицар 07 4:3 Лапаївка
11:50 | Дрім Тім Футзал Арена
Субота, 1 лютого 2020
Динамо Левандівка 07 4:2 КІВС Енергія 07
15:50 | Дрім Тім Арена
Лапаївка 1:19 ДЮСШ Мостиська 07
14:10 | Дрім Тім Арена
Лапаївка 1:4 Спарта 07
12:30 | Дрім Тім Арена
Субота, 25 січня 2020
Галич Лицар 07 1:5 КІВС Енергія 07
17:30 | Дрім Тім Футзал Арена
Футзал-Юніор 07 3:6 Динамо Левандівка 07
14:10 | Дрім Тім Футзал Арена
Футзал-Юніор 07 12:5 Солонка 07
12:30 | Дрім Тім Футзал Арена
Солонка 07 1:5 Лапаївка
10:50 | Дрім Тім Футзал Арена
Субота, 18 січня 2020
Лапаївка 3:6 Динамо Левандівка 07
14:00 | Дрім Тім Арена
Субота, 28 грудня 2019
Футзал-Юніор 07 6:14 Галич Лицар 07
14:50 | Дрім Тім Арена
Лапаївка 9:9 Футзал-Юніор 07
13:10 | Дрім Тім Арена
Динамо Левандівка 07 6:3 Лапаївка
12:40 | Дрім Тім Арена
Субота, 21 грудня 2019
Спарта 07 0:6 КІВС Енергія 07
17:30 | Дрім Тім Арена
ДЮСШ Мостиська 07 0:9 Галич Лицар 07
15:50 | Дрім Тім Арена
Динамо Левандівка 07 4:8 ДЮСШ Мостиська 07
14:10 | Дрім Тім Арена
Субота, 14 грудня 2019
КІВС Енергія 07 11:2 Солонка 07
19:00 | Дрім Тім Арена
Солонка 07 2:13 ДЮСШ 1 Рочин 07
17:10 | Дрім Тім Арена
Спарта 07 4:4 Динамо Левандівка 07
15:30 | Дрім Тім Арена
Субота, 7 грудня 2019
ДЮСШ Мостиська 07 14:1 Спарта 07
14:10 | Дрім Тім Арена
КІВС Енергія 07 3:10 ДЮСШ Мостиська 07
12:30 | Дрім Тім Арена
Динамо Левандівка 07 4:5 Галич Лицар 07
10:00 | Дрім Тім Арена
Субота, 30 листопада 2019
Футзал-Юніор 07 2:9 ДЮСШ 1 Рочин 07
12:00 | Дрім Тім Арена
Спарта 07 6:1 Солонка 07
11:20 | Дрім Тім Арена
Футзал-Юніор 07 2:7 КІВС Енергія 07
10:40 | Дрім Тім Арена
Динамо Левандівка 07 0:6 ДЮСШ 1 Рочин 07
10:00 | Дрім Тім Арена
2008р.н.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

М Команда І В Н П ЗМ ПМ РМ О
1. ДЮСШ 1 Рочин 08 8 7 1 0 44 14 +30 22
2. ДЮСШ Мостиська 08 8 6 1 1 74 24 +50 19
3. Динамо Левандівка А 08 8 6 0 2 57 22 +35 18
4. Львів 08 8 6 0 2 44 16 +28 18
5. Плей Про 8 4 0 4 24 36 -12 12
6. Кардинал 8 3 0 5 25 31 -6 9
7. Зубра 08 8 2 0 6 26 53 -27 6
8. Клуб Лева 08 8 1 0 7 15 62 -47 3
9. Динамо Левандівка Б 08 8 0 0 8 13 64 -51 0

КАЛЕНДАР

Субота, 7 березня 2020
Кардинал 2:6 Львів 08
14:20 | Дрім Тім Футзал Арена
Плей Про 3:0 Кардинал
13:40 | Дрім Тім Футзал Арена
Субота, 29 лютого 2020
ДЮСШ Мостиська 08 8:8 ДЮСШ 1 Рочин 08
15:50 | Дрім Тім Футзал Арена
Львів 08 1:3 ДЮСШ Мостиська 08
14:10 | Дрім Тім Футзал Арена
Львів 08 3:1 Динамо Левандівка А 08
12:40 | Дрім Тім Футзал Арена
Субота, 22 лютого 2020
Зубра 08 5:3 Клуб Лева 08
13:20 | Дрім Тім Футзал Арена
Субота, 15 лютого 2020
Клуб Лева 08 0:5 ДЮСШ 1 Рочин 08
13:20 | Дрім Тім Футзал Арена
Динамо Левандівка Б 08 2:4 Зубра 08
10:50 | Дрім Тім Футзал Арена
Субота, 8 лютого 2020
Плей Про 2:5 ДЮСШ 1 Рочин 08
16:50 | Дрім Тім Футзал Арена
ДЮСШ 1 Рочин 08 4:0 Кардинал
15:10 | Дрім Тім Футзал Арена
Клуб Лева 08 2:9 Кардинал
13:30 | Дрім Тім Футзал Арена
Субота, 1 лютого 2020
Зубра 08 5:11 Динамо Левандівка А 08
16:40 | Дрім Тім Арена
Динамо Левандівка Б 08 2:20 ДЮСШ Мостиська 08
15:00 | Дрім Тім Арена
ДЮСШ Мостиська 08 9:2 Плей Про
13:20 | Дрім Тім Арена
Клуб Лева 08 0:13 Львів 08
10:50 | Дрім Тім Арена
Субота, 25 січня 2020
Кардинал 5:1 Динамо Левандівка Б 08
16:40 | Дрім Тім Футзал Арена
Кардинал 4:7 Динамо Левандівка А 08
15:00 | Дрім Тім Футзал Арена
Плей Про 1:6 Львів 08
09:10 | Дрім Тім Футзал Арена
Субота, 28 грудня 2019
Динамо Левандівка А 08 10:1 Динамо Левандівка Б 08
13:20 | Дрім Тім Арена
Зубра 08 2:5 Плей Про
11:50 | Дрім Тім Арена
Субота, 21 грудня 2019
ДЮСШ Мостиська 08 14:3 Зубра 08
15:00 | Дрім Тім Арена
Динамо Левандівка А 08 7:2 ДЮСШ Мостиська 08
13:20 | Дрім Тім Арена
Клуб Лева 08 7:5 Динамо Левандівка Б 08
11:40 | Дрім Тім Арена
Плей Про 5:2 Клуб Лева 08
10:00 | Дрім Тім Арена
Субота, 14 грудня 2019
Львів 08 7:3 Зубра 08
18:00 | Дрім Тім Футзал Арена
ДЮСШ 1 Рочин 08 4:1 Львів 08
16:20 | Дрім Тім Футзал Арена
Динамо Левандівка Б 08 0:6 ДЮСШ 1 Рочин 08
14:40 | Дрім Тім Футзал Арена
Динамо Левандівка А 08 12:1 Плей Про
13:50 | Дрім Тім Футзал Арена
Субота, 7 грудня 2019
Кардинал 5:3 Зубра 08
16:40 | Дрім Тім Арена
Кардинал 0:5 ДЮСШ Мостиська 08
15:00 | Дрім Тім Арена
ДЮСШ Мостиська 08 13:1 Клуб Лева 08
13:20 | Дрім Тім Арена
Динамо Левандівка А 08 7:0 Клуб Лева 08
11:40 | Дрім Тім Арена
Динамо Левандівка Б 08 0:5 Плей Про
10:50 | Дрім Тім Арена
Субота, 30 листопада 2019
ДЮСШ 1 Рочин 08 6:1 Зубра 08
12:42 | Дрім Тім Арена
Динамо Левандівка А 08 2:6 ДЮСШ 1 Рочин 08
12:41 | Дрім Тім Арена
Динамо Левандівка Б 08 2:7 Львів 08
12:39 | Дрім Тім Арена
2009р.н.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

М Команда І В Н П ЗМ ПМ РМ О
1. Галич Лицар 09 8 8 0 0 58 14 +44 24
2. КІВС Енергія 09 8 6 1 1 50 17 +33 19
3. Динамо Левандівка А 09 8 6 0 2 62 14 +48 18
4. Спарта 09 8 5 1 2 35 27 +8 16
5. Зубра 09 8 4 0 4 49 29 +20 12
6. Ямпіль 09 8 2 0 6 28 34 -6 6
7. ДЮСШ 3 09 8 2 0 6 37 43 -6 6
8. Динамо Левандівка Б 09 8 2 0 6 29 50 -21 6
9. Футзал Юніор 09 8 0 0 8 5 125 -120 0

КАЛЕНДАР

Неділя, 1 березня 2020
ДЮСШ 3 09 1:6 Галич Лицар 09
15:00 | Ветеринарна академія
Динамо Левандівка А 09 3:0 Динамо Левандівка Б 09
14:00 | Ветеринарна академія
КІВС Енергія 09 9:1 Ямпіль 09
10:50 | Ветеринарна академія
Неділя, 23 лютого 2020
Футзал Юніор 09 1:14 Динамо Левандівка Б 09
17:30 | Ветеринарна академія
Зубра 09 16:1 Футзал Юніор 09
15:50 | Ветеринарна академія
Динамо Левандівка А 09 2:4 Галич Лицар 09
14:00 | Ветеринарна академія
Неділя, 16 лютого 2020
КІВС Енергія 09 3:3 Спарта 09
19:10 | Дрім Тім Футзал Арена
Ямпіль 09 2:6 Зубра 09
18:20 | Дрім Тім Футзал Арена
Неділя, 9 лютого 2020
Галич Лицар 09 2:1 КІВС Енергія 09
18:20 | Ветеринарна академія
Ямпіль 09 1:4 Динамо Левандівка А 09
14:10 | Ветеринарна академія
Динамо Левандівка Б 09 0:6 Спарта 09
13:20 | Ветеринарна академія
ДЮСШ 3 09 3:6 Зубра 09
10:50 | Ветеринарна академія
Неділя, 2 лютого 2020
Галич Лицар 09 5:3 Ямпіль 09
19:10 | Ветеринарна академія
Спарта 09 0:11 Динамо Левандівка А 09
18:20 | Ветеринарна академія
Зубра 09 4:8 Галич Лицар 09
17:30 | Ветеринарна академія
Динамо Левандівка Б 09 10:8 ДЮСШ 3 09
16:40 | Ветеринарна академія
Субота, 25 січня 2020
Спарта 09 4:2 ДЮСШ 3 09
19:10 | Ветеринарна академія
Динамо Левандівка Б 09 2:6 Ямпіль 09
18:20 | Ветеринарна академія
Динамо Левандівка А 09 25:0 Футзал Юніор 09
17:30 | Ветеринарна академія
Футзал Юніор 09 0:17 КІВС Енергія 09
15:00 | Ветеринарна академія
Неділя, 29 грудня 2019
Спарта 09 5:3 Зубра 09
13:20 | Ветеринарна академія
Футзал Юніор 09 1:13 Спарта 09
11:40 | Ветеринарна академія
Галич Лицар 09 15:1 Футзал Юніор 09
10:00 | Ветеринарна академія
Неділя, 22 грудня 2019
Ямпіль 09 2:4 ДЮСШ 3 09
19:10 | Ветеринарна академія
2010 р.н.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

М Команда І В Н П ЗМ ПМ РМ О
1. Динамо А 10 8 7 1 0 46 14 +32 22
2. Динамо Б 10 8 6 0 2 39 17 +22 18
3. Покрова 10 8 6 0 2 30 20 +10 18
4. КІВС Енергія 10 8 5 0 3 40 17 +23 15
5. Арсенал Сокаль 8 4 1 3 49 23 +26 13
6. Клуб Лева 10 8 2 1 5 24 34 -10 7
7. Пошук 10 8 2 1 5 21 32 -11 7
8. Галич Лицар Б 10 8 2 0 6 13 43 -30 6
9. Галич Лицар А 10 8 0 0 8 4 66 -62 0

КАЛЕНДАР

Неділя, 8 березня 2020
Динамо А 10 5:3 Динамо Б 10
16:00 | Ветеринарна академія
Неділя, 1 березня 2020
КІВС Енергія 10 0:3 Динамо Б 10
12:30 | Ветеринарна академія
Покрова 10 3:1 Галич Лицар Б 10
11:40 | Ветеринарна академія
Покрова 10 5:2 Галич Лицар А 10
10:00 | Ветеринарна академія
Неділя, 23 лютого 2020
Пошук 10 1:4 Динамо А 10
14:10 | Ветеринарна академія
Динамо Б 10 3:2 Клуб Лева 10
13:20 | Ветеринарна академія
КІВС Енергія 10 6:4 Арсенал Сокаль
11:40 | Ветеринарна академія
Галич Лицар А 10 0:15 Арсенал Сокаль
10:00 | Ветеринарна академія
Неділя, 16 лютого 2020
Динамо А 10 11:0 Галич Лицар А 10
13:20 | Дрім Тім Футзал Арена
Арсенал Сокаль 3:3 Динамо А 10
11:40 | Дрім Тім Футзал Арена
Галич Лицар Б 10 4:5 Клуб Лева 10
10:50 | Дрім Тім Футзал Арена
Арсенал Сокаль 8:0 Пошук 10
10:00 | Дрім Тім Футзал Арена
Неділя, 9 лютого 2020
Галич Лицар А 10 0:3 Галич Лицар Б 10
19:10 | Ветеринарна академія
Галич Лицар Б 10 0:11 КІВС Енергія 10
17:30 | Ветеринарна академія
Пошук 10 0:6 КІВС Енергія 10
15:50 | Ветеринарна академія
Арсенал Сокаль 7:4 Клуб Лева 10
11:40 | Ветеринарна академія
Покрова 10 6:4 Арсенал Сокаль
10:00 | Ветеринарна академія
Субота, 1 лютого 2020
Арсенал Сокаль 6:1 Динамо Б 10
13:20 | Ветеринарна академія
Арсенал Сокаль 2:3 Галич Лицар Б 10
10:56 | Ветеринарна академія
Пошук 10 2:2 Клуб Лева 10
10:50 | Ветеринарна академія
Динамо А 10 6:4 Покрова 10
10:00 | Ветеринарна академія
Субота, 25 січня 2020
КІВС Енергія 10 2:5 Покрова 10
16:50 | Ветеринарна академія
Галич Лицар Б 10 1:4 Динамо А 10
15:30 | Ветеринарна академія
Динамо Б 10 9:1 Пошук 10
15:00 | Ветеринарна академія
Неділя, 22 грудня 2019
Клуб Лева 10 1:10 Динамо А 10
18:00 | Ветеринарна академія
КІВС Енергія 10 10:0 Галич Лицар А 10
17:30 | Ветеринарна академія
Динамо Б 10 12:0 Галич Лицар Б 10
16:40 | Ветеринарна академія
Пошук 10 0:2 Покрова 10
15:50 | Ветеринарна академія
Покрова 10 2:4 Динамо Б 10
15:00 | Ветеринарна академія
Неділя, 15 грудня 2019
Галич Лицар Б 10 1:6 Пошук 10
17:40 | Ветеринарна академія
Клуб Лева 10 2:4 КІВС Енергія 10
16:40 | Ветеринарна академія
Галич Лицар А 10 0:11 Пошук 10
15:50 | Ветеринарна академія
Клуб Лева 10 1:3 Покрова 10
15:00 | Ветеринарна академія
Неділя, 1 грудня 2019
Клуб Лева 10 7:1 Галич Лицар А 10
16:40 | Ветеринарна академія
Галич Лицар А 10 1:4 Динамо Б 10
15:50 | Ветеринарна академія
Динамо А 10 3:1 КІВС Енергія 10
15:00 | Ветеринарна академія
2011 р.н.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

М Команда І В Н П ЗМ ПМ РМ О
1. Львів сині 11 8 8 0 0 67 9 +58 24
2. Львів білі 11 8 7 0 1 48 11 +37 21
3. КІВС Енергія 11 8 6 0 2 54 11 +43 18
4. Динамо 11 8 4 0 4 34 22 +12 12
5. Клуб Лева 11 8 4 0 4 32 22 +10 12
6. Зубра 11 8 3 0 5 43 40 +3 9
7. Львів золоті 11 8 2 0 6 15 43 -28 6
8. Старт 12 8 2 0 6 13 47 -34 6
9. Футзал Юніор 11 8 0 0 8 3 104 -101 0

КАЛЕНДАР

Неділя, 1 березня 2020
Клуб Лева 11 3:0 Львів золоті 11
15:50 | Ветеринарна академія
Клуб Лева 11 3:0 Зубра 11
14:10 | Ветеринарна академія
Динамо 11 1:2 КІВС Енергія 11
13:20 | Ветеринарна академія
Неділя, 23 лютого 2020
Старт 12 6:0 Футзал Юніор 11
18:20 | Ветеринарна академія
Клуб Лева 11 14:0 Футзал Юніор 11
16:40 | Ветеринарна академія
Клуб Лева 11 4:5 Динамо 11
15:00 | Ветеринарна академія
Львів золоті 11 0:5 Львів білі 11
12:30 | Ветеринарна академія
КІВС Енергія 11 2:3 Львів сині 11
10:50 | Ветеринарна академія
Неділя, 16 лютого 2020
Зубра 11 8:2 Львів золоті 11
17:30 | Дрім Тім Футзал Арена
Львів білі 11 3:5 Львів сині 11
16:40 | Дрім Тім Футзал Арена
Клуб Лева 11 1:10 Львів сині 11
15:50 | Дрім Тім Футзал Арена
Львів золоті 11 0:8 КІВС Енергія 11
15:00 | Дрім Тім Футзал Арена
Клуб Лева 11 1:2 Львів білі 11
14:10 | Дрім Тім Футзал Арена
Динамо 11 0:3 Старт 12
13:20 | Дрім Тім Футзал Арена
Неділя, 9 лютого 2020
Клуб Лева 11 1:3 КІВС Енергія 11
16:40 | Ветеринарна академія
Клуб Лева 11 5:2 Старт 12
15:00 | Ветеринарна академія
Зубра 11 10:1 Старт 12
12:30 | Ветеринарна академія
Неділя, 2 лютого 2020
Зубра 11 1:10 Львів білі 11
15:50 | Ветеринарна академія
Львів сині 11 13:1 Львів золоті 11
14:10 | Ветеринарна академія
Львів золоті 11 0:4 Динамо 11
12:30 | Ветеринарна академія
Субота, 25 січня 2020
Львів золоті 11 5:0 Старт 12
13:20 | Ветеринарна академія
Футзал Юніор 11 1:21 Зубра 11
12:40 | Ветеринарна академія
Львів білі 11 5:3 КІВС Енергія 11
11:40 | Ветеринарна академія
Динамо 11 0:8 Львів сині 11
11:40 | Ветеринарна академія
Футзал Юніор 11 2:7 Львів золоті 11
10:00 | Ветеринарна академія
Неділя, 29 грудня 2019
Футзал Юніор 11 0:12 Львів сині 11
12:50 | Ветеринарна академія
Львів білі 11 11:0 Футзал Юніор 11
12:00 | Ветеринарна академія
Неділя, 22 грудня 2019
Старт 12 0:13 Львів сині 11
12:40 | Ветеринарна академія
Львів білі 11 4:1 Динамо 11
10:50 | Ветеринарна академія
КІВС Енергія 11 10:0 Зубра 11
10:00 | Ветеринарна академія
Неділя, 15 грудня 2019
Львів сині 11 3:2 Зубра 11
12:40 | Ветеринарна академія
Львів білі 11 8:0 Старт 12
10:50 | Ветеринарна академія
Старт 12 1:6 КІВС Енергія 11
10:00 | Ветеринарна академія
Неділя, 1 грудня 2019
Зубра 11 1:10 Динамо 11
12:40 | Ветеринарна академія
КІВС Енергія 11 20:0 Футзал Юніор 11
10:50 | Ветеринарна академія
Динамо 11 13:0 Футзал Юніор 11
10:00 | Ветеринарна академія
2012-13р.н.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

М Команда І В Н П ЗМ ПМ РМ О
1. Рух 12 8 7 0 1 51 12 +39 21
2. Футбол Кідс 12 8 7 0 1 44 9 +35 21
3. Клуб Лева 12 8 5 1 2 24 18 +6 16
4. Зубра 12 8 4 0 4 18 34 -16 12
5. Янів 12 8 2 1 5 21 21 0 7
6. Каплан 12 8 2 1 5 12 27 -15 7
7. Карпати 13 А 8 2 1 5 12 30 -18 7
8. Карпати 13 Б 8 0 2 6 8 39 -31 2
9. Галич 12 0 0

КАЛЕНДАР

Субота, 29 лютого 2020
Янів 12 1:1 Карпати 13 Б
16:30 | Ветеринарна академія
Каплан 12 1:2 Карпати 13 А
15:40 | Ветеринарна академія
Клуб Лева 12 3:4 Футбол Кідс 12
14:50 | Ветеринарна академія
Зубра 12 0:4 Рух 12
14:00 | Ветеринарна академія
Субота, 15 лютого 2020
Каплан 12 2:1 Янів 12
12:30 | Ветеринарна академія
Зубра 12 3:2 Карпати 13 Б
11:40 | Ветеринарна академія
Карпати 13 А 2:2 Каплан 12
10:50 | Ветеринарна академія
Футбол Кідс 12 3:4 Рух 12
10:00 | Ветеринарна академія
Субота, 8 лютого 2020
Каплан 12 2:3 Зубра 12
11:40 | Ветеринарна академія
Карпати 13 А 1:4 Янів 12
10:50 | Ветеринарна академія
Карпати 13 Б 2:2 Клуб Лева 12
10:00 | Ветеринарна академія
Субота, 1 лютого 2020
Каплан 12 2:0 Карпати 13 Б
11:40 | Ветеринарна академія
Карпати 13 А 1:3 Зубра 12
10:50 | Ветеринарна академія
Футбол Кідс 12 5:2 Клуб Лева 12
10:00 | Ветеринарна академія
Субота, 25 січня 2020
Клуб Лева 12 4:1 Каплан 12
12:30 | Ветеринарна академія
Рух 12 2:0 Янів 12
11:40 | Ветеринарна академія
Зубра 12 0:2 Клуб Лева 12
10:50 | Ветеринарна академія
Каплан 12 0:5 Футбол Кідс 12
10:00 | Ветеринарна академія
Субота, 18 січня 2020
Карпати 13 А 5:2 Карпати 13 Б
11:40 | Ветеринарна академія
Зубра 12 8:3 Янів 12
11:00 | Ветеринарна академія
Субота, 28 грудня 2019
Рух 12 10:2 Каплан 12
12:30 | Ветеринарна академія
Клуб Лева 12 3:2 Янів 12
11:40 | Ветеринарна академія
Рух 12 9:1 Карпати 13 Б
10:50 | Ветеринарна академія
Футбол Кідс 12 6:0 Зубра 12
10:00 | Ветеринарна академія
Субота, 21 грудня 2019
Рух 12 14:1 Зубра 12
11:40 | Ветеринарна академія
Карпати 13 А 0:10 Футбол Кідс 12
10:50 | Ветеринарна академія
Рух 12 3:5 Клуб Лева 12
10:00 | Ветеринарна академія
Субота, 14 грудня 2019
Футбол Кідс 12 4:0 Янів 12
12:00 | Ветеринарна академія
Карпати 13 Б 0:7 Футбол Кідс 12
10:50 | Ветеринарна академія
Карпати 13 А 1:3 Клуб Лева 12
10:00 | Ветеринарна академія
Неділя, 8 грудня 2019
Карпати 13 А 0:5 Рух 12
10:50 | Ветеринарна академія
Карпати 13 Б 0:10 Янів 12
10:00 | Ветеринарна академія