Fujikura Open 2018

Masters FINAL
Субота, 19 травня 2018
Галицька здоба 4:1 Інстал-Плаза
11:50 | СК «Електрон»
Masters Bronze
Субота, 19 травня 2018
Максимус 4:1 Fujikura
10:55 | СК «Електрон»
Amateur FINAL
Субота, 19 травня 2018
НФК Сихів 10:4 Журфак
12:45 | СК «Електрон»
Masters Bronze
Субота, 19 травня 2018
Фортуна 5:6 Фест !
11:50 | СК «Електрон»
Masters 1/2
Субота, 19 травня 2018
Fujikura 3:4 Галицька здоба
10:55 | СК «Електрон»
Інстал-Плаза 5:4 Максимус
10:00 | СК «Електрон»
Amateur 1/2
Субота, 19 травня 2018
Фест ! 1:3 Журфак
10:55 | СК «Електрон»
НФК Сихів 6:5 Фортуна
10:00 | СК «Електрон»
Masters 1/4
Субота, 12 травня 2018
Здвиг 3:7 Максимус
10:40 | СК «Електрон»
Патруль 2:5 Fujikura
10:40 | СК «Електрон»
АК Старява 4:5 Інстал-Плаза
09:45 | СК «Електрон»
Ен Джі Метал 2:4 Галицька здоба
09:45 | СК «Електрон»
Amateur 1/4
Субота, 12 травня 2018
Фест ! 6:3 Перша Приватна Броварня
12:30 | СК «Електрон»
НФК Сихів 13:8 Оліяр
12:30 | СК «Електрон»
Фортуна 10:9 Сяйво
11:35 | СК «Електрон»
Журфак 5:3 Fujikura 2
11:35 | СК «Електрон»
Група A
Четвер, 10 травня 2018
Максимус 9:3 НФК Сихів
19:25 | СК «Електрон»
Вівторок, 8 травня 2018
Інстал-Плаза 9:1 Fujikura 2
19:50 | СК «Електрон»
Субота, 5 травня 2018
Максимус 11:0 Fujikura 2
15:00 | СК «Електрон»
НФК Сихів 1:6 Інстал-Плаза
15:00 | СК «Електрон»
Fujikura 2 4:12 НФК Сихів
11:20 | СК «Електрон»
Максимус 4:1 Інстал-Плаза
11:20 | СК «Електрон»

ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ

М Команда І В Н П ЗМ ПМ РМ О
1. Максимус 3 3 0 0 24 4 +20 9
2. Інстал-Плаза 3 2 0 1 16 6 +10 6
3. НФК Сихів 3 1 0 2 16 19 -3 3
4. Fujikura 2 3 0 0 3 5 32 -27 0
Група B
Вівторок, 8 травня 2018
Патруль 3:2 Журфак
22:35 | СК «Електрон»
Здвиг 3:0 Сяйво
18:55 | СК «Електрон»
Субота, 5 травня 2018
Здвиг 6:5 Журфак
15:55 | СК «Електрон»
Патруль 4:0 Сяйво
15:55 | СК «Електрон»
Здвиг 3:5 Патруль
12:15 | СК «Електрон»
Сяйво 5:5 Журфак
12:15 | СК «Електрон»

ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ

М Команда І В Н П ЗМ ПМ РМ О
1. Патруль 3 3 0 0 12 5 +7 9
2. Здвиг 3 2 0 1 12 10 +2 6
3. Журфак 3 0 1 2 12 14 -2 1
4. Сяйво 3 0 1 2 5 12 -7 1
Група C
Четвер, 10 травня 2018
Фест ! 3:10 АК Старява
18:30 | СК «Електрон»
Вівторок, 8 травня 2018
Галицька здоба 11:2 Оліяр
21:40 | СК «Електрон»
Субота, 5 травня 2018
АК Старява 14:1 Оліяр
13:10 | СК «Електрон»
Галицька здоба 7:1 Фест !
13:10 | СК «Електрон»
Галицька здоба 4:5 АК Старява
09:30 | СК «Електрон»
Фест ! 4:1 Оліяр
09:30 | СК «Електрон»

ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ

М Команда І В Н П ЗМ ПМ РМ О
1. АК Старява 3 3 0 0 29 8 +21 9
2. Галицька здоба 3 2 0 1 22 8 +14 6
3. Фест ! 3 1 0 2 8 18 -10 3
4. Оліяр 3 0 0 3 4 29 -25 0
Група D
Вівторок, 8 травня 2018
Fujikura 7:0 Перша Приватна Броварня
20:45 | СК «Електрон»
Ен Джі Метал 5:1 Фортуна
18:00 | СК «Електрон»
Субота, 5 травня 2018
Fujikura 4:3 Фортуна
14:05 | СК «Електрон»
Ен Джі Метал 7:1 Перша Приватна Броварня
14:05 | СК «Електрон»
Fujikura 1:4 Ен Джі Метал
10:25 | СК «Електрон»
Фортуна 4:3 Перша Приватна Броварня
10:25 | СК «Електрон»

ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ

М Команда І В Н П ЗМ ПМ РМ О
1. Ен Джі Метал 3 3 0 0 16 3 +13 9
2. Fujikura 3 2 0 1 12 7 +5 6
3. Фортуна 3 1 0 2 8 12 -4 3
4. Перша Приватна Броварня 3 0 0 3 4 18 -14 0