GOLD Business League 17/18

Турнірна таблиця

М Команда І В Н П ЗМ ПМ РМ О
1. GlobalLogic 11 9 0 2 52 20 +32 27
2. Львівводоканал 12 8 3 1 51 21 +30 27
3. ЗНС 11 7 1 3 48 33 +15 22
4. BHB group 12 7 0 5 48 39 +9 21
5. AdvocaTeam 12 5 4 3 34 28 +6 19
6. Перша Приватна Броварня 11 5 2 4 43 35 +8 17
7. Норблік Агрі 11 5 0 6 27 33 -6 15
8. Рубікон груп 11 3 0 8 35 59 -24 9
9. Прокуратура Львівської області 11 2 2 7 38 54 -16 8
10. Nestle Business Service 12 0 0 12 19 73 -54 0
 
Зіграні матчі
П'ятниця, 16 лютого 2018
Nestle Business Service 1:4 AdvocaTeam
20:40 | ПС «Галичина»
ЗНС 5:2 Перша Приватна Броварня
19:50 | ПС «Галичина»
Львівводоканал 3:0 BHB group
19:00 | ПС «Галичина»
П'ятниця, 9 лютого 2018
Nestle Business Service 0:3 Норблік Агрі
22:20 | ПС «Галичина»
Перша Приватна Броварня 4:3 GlobalLogic
21:30 | ПС «Галичина»
Львівводоканал 3:1 AdvocaTeam
20:40 | ПС «Галичина»
Прокуратура Львівської області 4:7 ЗНС
19:50 | ПС «Галичина»
BHB group 7:0 Рубікон груп
19:00 | ПС «Галичина»
П'ятниця, 2 лютого 2018
AdvocaTeam 5:2 Перша Приватна Броварня
22:20 | ПС «Галичина»
Nestle Business Service 3:4 BHB group
21:30 | ПС «Галичина»
Норблік Агрі 2:1 Рубікон груп
20:40 | ПС «Галичина»
ЗНС 3:1 GlobalLogic
19:50 | ПС «Галичина»
Прокуратура Львівської області 1:9 Львівводоканал
19:00 | ПС «Галичина»
П'ятниця, 19 січня 2018
AdvocaTeam 3:2 Норблік Агрі
18:00 | ПС «Галичина»
Вівторок, 16 січня 2018
GlobalLogic 2:0 Львівводоканал
18:00 | ПС «Галичина»
Понеділок, 15 січня 2018
ЗНС 7:3 Рубікон груп
20:30 | ПС «Галичина»
П'ятниця, 12 січня 2018
Перша Приватна Броварня 2:3 BHB group
19:20 | ПС «Галичина»
Nestle Business Service 3:5 Прокуратура Львівської області
18:30 | ПС «Галичина»
П'ятниця, 29 грудня 2017
GlobalLogic 4:1 BHB group
20:00 | ПС «Галичина»
Середа, 27 грудня 2017
ЗНС 4:4 AdvocaTeam
21:20 | ПС «Галичина»
Перша Приватна Броварня 6:4 Рубікон груп
20:30 | ПС «Галичина»
Понеділок, 25 грудня 2017
Nestle Business Service 1:9 Львівводоканал
21:20 | ПС «Галичина»
Норблік Агрі 5:4 Прокуратура Львівської області
20:30 | ПС «Галичина»
Середа, 20 грудня 2017
Норблік Агрі 2:6 Львівводоканал
21:20 | ПС «Галичина»
GlobalLogic 5:2 Прокуратура Львівської області
20:30 | ПС «Галичина»
Понеділок, 18 грудня 2017
BHB group 6:3 AdvocaTeam
21:20 | ПС «Галичина»
Рубікон груп 7:1 Nestle Business Service
20:30 | ПС «Галичина»
П'ятниця, 15 грудня 2017
GlobalLogic 9:2 Nestle Business Service
20:00 | ПС «Галичина»
Середа, 13 грудня 2017
Рубікон груп 0:4 AdvocaTeam
21:20 | ПС «Галичина»
ЗНС 2:5 Львівводоканал
20:30 | ПС «Галичина»
Понеділок, 11 грудня 2017
BHB group 5:3 Прокуратура Львівської області
21:20 | ПС «Галичина»
Перша Приватна Броварня 3:1 Норблік Агрі
20:30 | ПС «Галичина»
П'ятниця, 8 грудня 2017
GlobalLogic 5:1 AdvocaTeam
20:00 | ПС «Галичина»
Середа, 6 грудня 2017
BHB group 2:5 Норблік Агрі
21:20 | ПС «Галичина»
ЗНС 7:1 Nestle Business Service
20:30 | ПС «Галичина»
Понеділок, 4 грудня 2017
Перша Приватна Броварня 3:3 Львівводоканал
21:20 | ПС «Галичина»
Рубікон груп 4:11 Прокуратура Львівської області
20:30 | ПС «Галичина»
П'ятниця, 1 грудня 2017
GlobalLogic 3:0 Норблік Агрі
20:00 | ПС «Галичина»
Середа, 29 листопада 2017
ЗНС 3:4 BHB group
21:20 | ПС «Галичина»
Рубікон груп 1:4 Львівводоканал
20:00 | ПС «Галичина»
Понеділок, 27 листопада 2017
Перша Приватна Броварня 10:2 Nestle Business Service
21:20 | ПС «Галичина»
AdvocaTeam 1:1 Прокуратура Львівської області
20:30 | ПС «Галичина»
П'ятниця, 24 листопада 2017
GlobalLogic 9:3 Рубікон груп
20:00 | ПС «Галичина»
Середа, 22 листопада 2017
BHB group 4:5 Львівводоканал
21:20 | ПС «Галичина»
ЗНС 3:1 Норблік Агрі
21:20 | ПС «Галичина»
AdvocaTeam 5:1 Nestle Business Service
20:30 | ПС «Галичина»
Понеділок, 20 листопада 2017
Перша Приватна Броварня 7:2 Прокуратура Львівської області
20:30 | ПС «Галичина»
П'ятниця, 17 листопада 2017
Рубікон груп 6:5 BHB group
20:50 | ПС «Галичина»
GlobalLogic 5:2 Перша Приватна Броварня
20:00 | ПС «Галичина»
Середа, 15 листопада 2017
Норблік Агрі 3:2 Nestle Business Service
21:20 | ПС «Галичина»
AdvocaTeam 1:1 Львівводоканал
21:20 | ПС «Галичина»
ЗНС 5:2 Прокуратура Львівської області
20:30 | ПС «Галичина»
Понеділок, 13 листопада 2017
GlobalLogic 6:2 ЗНС
21:20 | ПС «Галичина»
Львівводоканал 3:3 Прокуратура Львівської області
20:30 | ПС «Галичина»
Середа, 8 листопада 2017
Рубікон груп 6:3 Норблік Агрі
22:10 | ПС «Галичина»
BHB group 7:2 Nestle Business Service
21:20 | ПС «Галичина»
 
Наступні матчі
П'ятниця, 23 лютого 2018
Прокуратура Львівської області vs Перша Приватна Броварня
19:30 | ПС «Галичина»
Норблік Агрі vs ЗНС
20:20 | ПС «Галичина»
Рубікон груп vs GlobalLogic
21:10 | ПС «Галичина»