XXIII Чемпіонат Львівщини

Фінальна частина
Субота, 10 березня 2018
Русин-О Розвадів 6:1 ДКНГ
20:00 | ПС «Галичина», ФІНАЛ
Агро-Інвест 1:3 Fujikura
19:00 | ПС «Галичина», за 3 місце
Fujikura 3:2 Топорів
00:00 | ПС «Галичина»
ДКНГ 5:3 Юність Гійче
00:00 | ПС «Галичина»
Русин-О Розвадів 2:0 Fujikura
00:00 | ПС «Галичина»
Топорів 0:0 Русин-О Розвадів
00:00 | ПС «Галичина»
Агро-Інвест 1:3 ДКНГ
00:00 | ПС «Галичина»
Юність Гійче 1:2 Агро-Інвест
00:00 | ПС «Галичина»
Південна зона
П'ятниця, 9 березня 2018
ПРОДУКТИ 24 2:5 Дністер-Академія Ралівка
00:00 | Спортовець, поп. етап
Воютичі 3:3 ДКНГ
00:00 | Спортовець, поп. етап
ДКНГ 3:2 Тростянецька ОТГ
00:00 | Спортовець, поп. етап
Дністер-Академія Ралівка 1:3 ДКНГ
00:00 | Спортовець, поп. етап
Дністер-Академія Ралівка 3:2 Русин-О Розвадів
00:00 | Спортовець, поп. етап
Тростянецька ОТГ 3:5 Воютичі
00:00 | Спортовець, поп. етап
Русин-О Розвадів 7:0 ПРОДУКТИ 24
00:00 | Спортовець, поп. етап
Русин-О Розвадів 3:0 Воютичі
00:00 | Спортовець, (по пен. 7:6)
Східна зона
П'ятниця, 9 березня 2018
Топорів 1:2 Суходоли
00:00 | ДЮСШ Буськ, поп. етап
Топорів 3:2 Агро-Інвест
00:00 | ДЮСШ Буськ, поп. етап
Сокіл Андріївка 4:4 Топорів
00:00 | ДЮСШ Буськ, (по пен. 4:5)
Сокіл Андріївка 5:4 Сокіл Стоянів
00:00 | ДЮСШ Буськ, поп. етап
Сокіл Стоянів 3:9 Галицька_Здоба
00:00 | ДЮСШ Буськ, поп. етап
Агро-Інвест 7:0 Суходоли
00:00 | ДЮСШ Буськ, поп. етап
Агро-Інвест 4:3 Галицька_Здоба
00:00 | ДЮСШ Буськ, поп. етап
Галицька_Здоба 2:6 Сокіл Андріївка
00:00 | ДЮСШ Буськ, поп. етап
Північно-західна зона
П'ятниця, 9 березня 2018
Fujikura 2:2 Чолгині
00:00 | ДЮСШ Новояворівськ, поп. етап
Fujikura 3:1 Чікаго
00:00 | ДЮСШ Новояворівськ, поп. етап
Fujikura 3:0 Юність Гійче
00:00 | ДЮСШ Новояворівськ, поп. етап
Чолгині 2:2 Юність Гійче
00:00 | ДЮСШ Новояворівськ, поп. етап
Чікаго 3:3 Чолгині
00:00 | ДЮСШ Новояворівськ, поп. етап
Чікаго 4:5 Юність Гійче
00:00 | ДЮСШ Новояворівськ, поп. етап
Чікаго 1:5 Яворів
00:00 | ДЮСШ Новояворівськ, поп. етап
Юність Гійче 7:2 Яворів
00:00 | ДЮСШ Новояворівськ, поп. етап
Яворів 1:4 Fujikura
00:00 | ДЮСШ Новояворівськ, поп. етап
Яворів 3:0 Чолгині
00:00 | ДЮСШ Новояворівськ, поп. етап