Бізнес-ліга Львова літо 2020

Турнірна таблиця
М Команда І В Н П ЗМ ПМ РМ О
1. КІВС-Енергія-2-U-17 2 2 0 0 5 2 +3 6
2. Географ - ЛНУ 2 1 1 0 4 3 +1 4
3. Benteler 1 1 0 0 5 2 +3 3
4. Шувар 2 1 0 1 6 4 +2 3
5. Флексорес 2 1 0 1 8 6 +2 3
6. Електрон 1 1 0 0 2 1 +1 3
7. Спільнота 2 0 2 0 2 2 0 2
8. Star Security 1 0 1 0 2 2 0 1
9. ФК Енергія 1 0 0 1 0 2 -2 0
10. Водник 2 0 0 2 4 8 -4 0
11. Фест ! 2 0 0 2 4 10 -6 0
 

Зіграні матчі
Вівторок, 11 серпня 2020
Водник 2:5 Флексорес
21:20 | Медик
Шувар 5:2 Фест !
20:40 | Медик
Понеділок, 10 серпня 2020
Географ - ЛНУ 0:0 Спільнота
21:10 | Медик
КІВС-Енергія-2-U-17 2:0 ФК Енергія
20:30 | Медик
Вівторок, 4 серпня 2020
Benteler 5:2 Фест !
21:20 | Медик
Шувар 1:2 Електрон
20:30 | Медик
Понеділок, 3 серпня 2020
Star Security 2:2 Спільнота
20:40 | Медик
Географ - ЛНУ 4:3 Флексорес
19:50 | Медик
Водник 2:3 КІВС-Енергія-2-U-17
19:00 | Медик
Наступні матчі
Понеділок, 17 серпня 2020
КІВС-Енергія-2-U-17 vs Флексорес
20:30 | Медик
Шувар vs Star Security
21:10 | Медик
Вівторок, 18 серпня 2020
ФК Енергія vs Електрон
20:00 | Медик
Водник vs Спільнота
20:40 | Медик
Географ - ЛНУ vs Benteler
21:20 | Медик
Понеділок, 24 серпня 2020
Шувар vs Географ - ЛНУ
20:30 | Медик
КІВС-Енергія-2-U-17 vs Спільнота
21:10 | Медик
Вівторок, 25 серпня 2020
Водник vs Benteler
20:00 | Медик
Електрон vs Фест !
20:40 | Медик
Флексорес vs ФК Енергія
21:20 | Медик

Гранд-ліга Львівщини літо 2020

Турнірна таблиця
М Команда І В Н П ЗМ ПМ РМ О
1. Avenga 4 4 0 0 11 5 +6 12
2. Галицька здоба 4 3 0 1 17 8 +9 9
3. NG Metal 4 2 2 0 12 6 +6 8
4. MFC Bastion 4 2 1 1 12 6 +6 7
5. in.IT 4 1 1 2 13 13 0 4
6. DevPlanet 4 1 0 3 5 8 -3 3
7. КІВС-Енергія-2 4 1 0 3 7 19 -12 3
8. GTL 4 0 0 4 6 18 -12 0
 

Зіграні матчі
Субота, 15 серпня 2020
Галицька здоба 7:5 in.IT
13:30 | ліцей ім. Пулюя
GTL 3:4 Avenga
12:20 | ліцей ім. Пулюя
DevPlanet 1:3 MFC Bastion
11:10 | ліцей ім. Пулюя
NG Metal 7:2 КІВС-Енергія-2
10:00 | ліцей ім. Пулюя
Субота, 8 серпня 2020
MFC Bastion 1:1 NG Metal
13:30 | ліцей ім. Пулюя
КІВС-Енергія-2 1:6 Галицька здоба
12:20 | ліцей ім. Пулюя
in.IT 1:3 Avenga
11:10 | ліцей ім. Пулюя
DevPlanet 3:0 GTL
10:00 | ліцей ім. Пулюя
Субота, 1 серпня 2020
NG Metal 2:2 in.IT
13:30 | ліцей ім. Пулюя
КІВС-Енергія-2 3:1 GTL
12:20 | ліцей ім. Пулюя
Avenga 2:0 MFC Bastion
11:10 | ліцей ім. Пулюя
Галицька здоба 3:0 DevPlanet
10:00 | ліцей ім. Пулюя
Субота, 25 липня 2020
MFC Bastion 8:2 GTL
13:30 | ліцей ім. Пулюя
Avenga 2:1 DevPlanet
12:20 | ліцей ім. Пулюя
NG Metal 2:1 Галицька здоба
11:10 | ліцей ім. Пулюя
in.IT 5:1 КІВС-Енергія-2
10:00 | ліцей ім. Пулюя
Наступні матчі
Субота, 22 серпня 2020
MFC Bastion vs Галицька здоба
10:00 | ліцей ім. Пулюя
in.IT vs DevPlanet
11:10 | ліцей ім. Пулюя
GTL vs NG Metal
12:20 | ліцей ім. Пулюя
КІВС-Енергія-2 vs Avenga
13:30 | ліцей ім. Пулюя
Субота, 29 серпня 2020
Avenga vs NG Metal
10:00 | ліцей ім. Пулюя
Галицька здоба vs GTL
11:10 | ліцей ім. Пулюя
in.IT vs MFC Bastion
12:20 | ліцей ім. Пулюя
DevPlanet vs КІВС-Енергія-2
13:30 | ліцей ім. Пулюя
Субота, 5 вересня 2020
GTL vs in.IT
10:00 | ліцей ім. Пулюя
NG Metal vs DevPlanet
11:10 | ліцей ім. Пулюя
КІВС-Енергія-2 vs MFC Bastion
12:20 | ліцей ім. Пулюя
Галицька здоба vs Avenga
13:30 | ліцей ім. Пулюя

Вітаємо Романа Проця!

Сьогодні святкує уродини доцент кафедри спортивних дисциплін і туризму Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка голова науково-методичного комітету та куратор системи арбітражу Асоціації футзалу Львівщини Проць Роман Омелянович

Дочірні категорії